Majski tek - mladina |
Ajdovščina, 12.5.2012 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | Zavod za šport Ajdovščina | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Primož Sulič | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 141 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2005 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uljan Nina | 2005 | TD Bistrc | 01:01.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Habe Elizabeta | 2005 | OŠ Črni vrh | 01:01.8 | 00:00.8 | 35 |
3 | Domevšček Lia | 2005 | TK Kobarid | 01:03.4 | 00:02.4 | 31 |
4 | Tušar Ariana | 2005 | TK Kobarid | 01:05.9 | 00:04.9 | 28 |
5 | Jež Vita | 2005 | AD Posočje | 01:06.9 | 00:05.9 | 26 |
6 | Bajec Natalija | 2005 | OŠ Col | 01:07.6 | 00:06.6 | 25 |
7 | Konavec Eva | 2005 | TK Kobarid | 01:09.3 | 00:08.3 | 24 |
8 | Benko Ina | 2005 | OŠ Ajdovščina | 01:10.0 | 00:09.0 | 23 |
9 | Kalanj Nena | 2006 | TK Kobarid | 01:10.5 | 00:09.5 | 22 |
10 | Sardoč Miša | 2007 | Vipava | 01:10.8 | 00:09.8 | 21 |
11 | Bajec Lia | 2005 | OŠ Col | 01:12.0 | 00:11.0 | 20 |
12 | Terlikar Jerneja | 2005 | TK Kobarid | 01:12.8 | 00:11.8 | 19 |
13 | Štrancar Neža | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:17.9 | 00:16.9 | 18 |
14 | Nabergoj Ema | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:19.3 | 00:18.3 | 17 |
15 | Krkoč Uršula | 2007 | Batuje | 01:22.1 | 00:21.1 | 16 |
16 | Leban Katja | 2007 | AD Posočje | 01:23.6 | 00:22.6 | 15 |
17 | Kopatin Sara | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 01:35.6 | 00:34.6 | 14 |
18 | Leban Andreja | 2007 | Ajdovščina | 01:51.4 | 00:50.4 | 13 |
19 | Tušar Urša | 2008 | TK Kobarid | 01:53.4 | 00:52.4 | 12 |
20 | Furlan Gaja | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 01:59.3 | 00:58.3 | 11 |
Deklice B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vičič Tisa | 2004 | TD Bistrc | 00:57.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žorž Žana | 2004 | OŠ Vipava | 00:58.7 | 00:01.2 | 35 |
3 | Roš Eva Klara | 2004 | TK Kobarid | 00:59.2 | 00:01.7 | 31 |
4 | Poljak Neja | 2004 | AD Posočje | 00:59.7 | 00:02.2 | 28 |
5 | Kanalec Hana | 2004 | TK Kobarid | 01:01.8 | 00:04.3 | 26 |
6 | Petrič Kiana | 2004 | OŠ Šturje | 01:03.3 | 00:05.8 | 25 |
7 | Rutar Sara | 2004 | AD Posočje | 01:03.8 | 00:06.3 | 24 |
8 | Postolov Aleksandra | 2004 | OŠ Šturje | 01:04.1 | 00:06.6 | 23 |
9 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:04.5 | 00:07.0 | 22 |
10 | Stopar Neža | 2004 | OŠ Šturje | 01:05.0 | 00:07.5 | 21 |
11 | Štrancar Sara | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:05.4 | 00:07.9 | 20 |
12 | Fabčič Ana | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:05.8 | 00:08.3 | 19 |
13 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 01:57.6 | 01:00.1 | 18 |
Deklice C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Lara | 2003 | OŠ Dobravlje | 01:46.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Habe Angela | 2003 | OŠ Črni vrh | 01:46.8 | 00:00.6 | 35 |
3 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:51.5 | 00:05.3 | 31 |
4 | Hočevar Eva | 2003 | Ajdovščina | 01:55.4 | 00:09.2 | 28 |
5 | Kobal Tinkara | 2003 | OŠ Šturje | 02:02.1 | 00:15.9 | 26 |
6 | Kobal Gabrijela | 2003 | Ajdovščina | 02:04.0 | 00:17.8 | 25 |
7 | Fabčič Eva | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 02:08.2 | 00:22.0 | 24 |
8 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 02:12.6 | 00:26.4 | 23 |
9 | Černigoj Nikki | 2003 | 02:15.0 | 00:28.8 | 22 | |
10 | Sukanovič Elma | 2003 | OŠ Šturje | 02:15.7 | 00:29.5 | 21 |
Deklice D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 01:35.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 01:36.6 | 00:01.2 | 35 |
3 | Kranjc Katarina | 2002 | TK Kobarid | 01:39.9 | 00:04.5 | 31 |
4 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 01:42.7 | 00:07.3 | 28 |
5 | Faletič Pia | 2002 | AD Posočje | 01:51.1 | 00:15.7 | 26 |
6 | Bajc Ana | 2002 | OŠ Col | 01:51.9 | 00:16.5 | 25 |
7 | Rolih Morelj Elena | 2002 | TD Bistrc | 01:58.4 | 00:23.0 | 24 |
8 | Remec Vita | 2002 | AD Posočje | 02:01.0 | 00:25.6 | 23 |
9 | Batar Katarina | 2002 | AD Posočje | 02:03.8 | 00:28.4 | 22 |
Deklice E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Poljšak Mihaela | 2001 | OŠ Col | 04:04.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 04:13.2 | 00:09.2 | 35 |
3 | Curk Nika | 2001 | Dolga Poljana | 04:17.6 | 00:13.6 | 31 |
Deklice F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 03:35.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 03:40.9 | 00:05.4 | 35 |
3 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 03:41.9 | 00:06.4 | 31 |
4 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 03:43.3 | 00:07.8 | 28 |
5 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 03:45.1 | 00:09.6 | 26 |
6 | Leban Parada Emanuela | 2000 | AD Posočje | 03:56.3 | 00:20.8 | 25 |
7 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 03:57.6 | 00:22.1 | 24 |
8 | Krkoč Renata | 2000 | Batuje | 03:58.9 | 00:23.4 | 23 |
9 | Bozja Nika | 2000 | TD Bovec | 04:10.6 | 00:35.1 | 22 |
10 | Brus Vanesa | 2000 | ŠD Hotedršica | 04:13.5 | 00:38.0 | 21 |
Deklice G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 03:38.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 03:47.0 | 00:08.5 | 35 |
3 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 04:01.5 | 00:23.0 | 31 |
4 | Pergar Manca | 1999 | Lokavec | 04:06.4 | 00:27.9 | 28 |
5 | Zgonir Neja | 1999 | Ajdovščina | 04:10.2 | 00:31.7 | 26 |
6 | Stupar Lara | 1999 | Ajdovščina | 04:19.7 | 00:41.2 | 25 |
7 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 04:19.9 | 00:41.4 | 24 |
8 | Štempihar Klara | 1999 | ŠD Hotedršica | 04:25.0 | 00:46.5 | 23 |
Deklice H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 07:16.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 07:18.1 | 00:01.8 | 35 |
3 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 07:20.4 | 00:04.1 | 31 |
4 | Jenko Teja | 1998 | Ilirska Bistrica | 07:21.6 | 00:05.3 | 28 |
5 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedršica | 08:36.9 | 01:20.6 | 26 |
Dečki A (letnik 2005 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 00:54.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 00:58.0 | 00:03.1 | 35 |
3 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:00.3 | 00:05.4 | 31 |
4 | Leban Jaka | 2005 | AD Posočje | 01:02.3 | 00:07.4 | 28 |
5 | Šmid Daniel | 2005 | TK Kobarid | 01:04.4 | 00:09.5 | 26 |
6 | Grahovič Denis | 2005 | TD Bovec | 01:04.9 | 00:10.0 | 25 |
7 | Špacapan Matevž | 2005 | ŠD Hotedršica | 01:07.4 | 00:12.5 | 24 |
8 | Ruden Ožbej | 2006 | SD Ajdovščina | 01:10.0 | 00:15.1 | 23 |
9 | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:11.8 | 00:16.9 | 22 |
10 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 01:13.2 | 00:18.3 | 21 |
11 | Pintar Aleks | 2005 | Ajdovščina | 01:16.2 | 00:21.3 | 20 |
12 | Batič Beno | 2005 | Ajdovščina | 01:16.7 | 00:21.8 | 19 |
13 | Marc Anže | 2006 | 01:22.2 | 00:27.3 | 18 | |
14 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 01:27.2 | 00:32.3 | 17 |
15 | Pintar Tristan | 2008 | Ajdovščina | 01:36.8 | 00:41.9 | 16 |
16 | Kodrič Maj Tobija | 2007 | Ajdovščina | 01:38.0 | 00:43.1 | 15 |
17 | Lozej Matic | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 01:59.1 | 01:04.2 | 14 |
Dečki B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Korošec Leon | 2004 | TK Kobarid | 00:55.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Tomaž | 2004 | AD Posočje | 00:58.9 | 00:03.0 | 35 |
3 | Marc Jan | 2004 | 01:00.9 | 00:05.0 | 31 | |
4 | Leban Miha | 2004 | AD Posočje | 01:02.3 | 00:06.4 | 28 |
5 | Grmek Jakob | 2004 | OŠ Col | 01:04.6 | 00:08.7 | 26 |
6 | Čuk Rožle | 2004 | OŠ Črni vrh | 01:10.6 | 00:14.7 | 25 |
DISKV | Beganović Anid | 2004 | Ajdovščina | DISKV | 00:00.0 | 0 |
Dečki C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 01:36.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 01:39.4 | 00:03.1 | 35 |
3 | Benko Oto | 2003 | OŠ Ajdovščina | 01:44.0 | 00:07.7 | 31 |
4 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 01:48.4 | 00:12.1 | 28 |
5 | Krkoč Urban | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:53.0 | 00:16.7 | 26 |
6 | Bevk Luka | 2003 | Ajdovščina | 02:01.4 | 00:25.1 | 25 |
7 | Čermelj Tadej | 2003 | 02:19.3 | 00:43.0 | 24 | |
8 | Remškar Bor | 2003 | OŠ Šturje | 02:20.0 | 00:43.7 | 23 |
Dečki D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 01:32.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berčon Jan | 2002 | Tekaška šola Živko | 01:36.1 | 00:03.4 | 35 |
3 | Kurinčič Jakob | 2002 | TK Kobarid | 01:39.6 | 00:06.9 | 31 |
4 | Požarnik Vavken Maks | 2002 | ŠD Hotedršica | 01:48.5 | 00:15.8 | 28 |
5 | Leban Mitja | 2002 | Tolmin | 01:53.3 | 00:20.6 | 26 |
6 | Kerkoč Pavel | 2002 | Ajdovščina | 01:54.1 | 00:21.4 | 25 |
7 | Batič Nejc | 2002 | Ajdovščina | 01:55.6 | 00:22.9 | 24 |
Dečki E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 03:47.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 03:52.5 | 00:05.0 | 35 |
3 | Peljhan Simon | 2001 | OŠ Col | 03:52.8 | 00:05.3 | 31 |
4 | Bolčina Nik | 2001 | OŠ Col | 03:53.1 | 00:05.6 | 28 |
5 | Cvijanovič Alen | 2001 | AD Posočje | 03:58.2 | 00:10.7 | 26 |
6 | Ličen Domen | 2001 | Budanje | 04:05.4 | 00:17.9 | 25 |
7 | Peternel Žan | 2001 | Budanje | 04:09.8 | 00:22.3 | 24 |
8 | Poljšak Erik | 2001 | OŠ Col | 04:11.0 | 00:23.5 | 23 |
9 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 04:19.2 | 00:31.7 | 22 |
Dečki F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | 2000 | TD Bovec | 03:24.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Semolič Blaž | 2000 | Komen | 03:25.7 | 00:01.2 | 35 |
3 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 03:33.1 | 00:08.6 | 31 |
4 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 03:45.3 | 00:20.8 | 28 |
5 | Habe Juhan | 2000 | OŠ Črni vrh | 03:48.0 | 00:23.5 | 26 |
6 | Ambrožič Aljaž | 2000 | OŠ Col | 04:09.7 | 00:45.2 | 25 |
Dečki G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Jevšček Jernej | 1999 | AD Nova Aurora Koper | 03:32.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 03:38.7 | 00:06.3 | 35 |
3 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 03:42.3 | 00:09.9 | 31 |
4 | Terčon Matic | 1999 | Komen | 03:44.6 | 00:12.2 | 28 |
5 | Bric Patrik | 1999 | Ajdovščina | 03:52.4 | 00:20.0 | 26 |
6 | Skenderović Seid | 1999 | Ajdovščina | 04:54.4 | 01:22.0 | 25 |
Dečki H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 07:13.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 07:44.8 | 00:31.8 | 35 |
Dečki I (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 06:24.7 | 00:00.0 | 40 |