4. Tek v Gaberjah - mladina |
Gaberje, 8.11.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | TD Burja Vipava | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Darko Hrovatin | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 92 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Strgaršek Lara | ŠD Kladivar Celje | 01:39.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 01:43.1 | 00:03.3 | 35 |
3 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 01:45.5 | 00:05.7 | 31 |
4 | Manfreda Dea | TK Kobarid | 01:50.2 | 00:10.4 | 28 |
5 | Tominc Nika | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:52.2 | 00:12.4 | 26 |
6 | Lešnik Aurora | AD Posočje Tolmin | 01:53.1 | 00:13.3 | 25 |
7 | Melihen Barbi | TD Bovec | 01:53.6 | 00:13.8 | 24 |
8 | Ahtik Gaja | ŠD Zlatorog Laško | 01:59.5 | 00:19.7 | 23 |
9 | Furlan Špela | ŠD Nanos Podnanos | 02:29.5 | 00:49.7 | 22 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | TK Kobarid | 02:48.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Taletovič Nadira | AD Posočje Tolmin | 02:52.0 | 00:03.1 | 35 |
3 | Valenčič Nežka | AK Pivka | 02:56.2 | 00:07.3 | 31 |
4 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 02:57.4 | 00:08.5 | 28 |
5 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 02:58.5 | 00:09.6 | 26 |
6 | Leban Parada Emanuela | AD Posočje Tolmin | 03:05.0 | 00:16.1 | 25 |
7 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 03:14.7 | 00:25.8 | 24 |
8 | Likar Urša | ŠD Nanos Podnanos | 03:19.0 | 00:30.1 | 23 |
9 | Klanjšček Eva | AD Posočje Tolmin | 03:47.3 | 00:58.4 | 22 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 02:43.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 02:48.2 | 00:04.9 | 35 |
3 | Rutar Katja | AD Posočje Tolmin | 02:57.6 | 00:14.3 | 31 |
4 | Gerbec Nuša | AD Posočje Tolmin | 02:59.4 | 00:16.1 | 28 |
5 | Šturm Nika | TK Kobarid | 03:00.2 | 00:16.9 | 26 |
6 | Koren Eva | AK Kobarid | 03:16.1 | 00:32.8 | 25 |
7 | Kos Kristi | Gaberje | 03:37.2 | 00:53.9 | 24 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | TD Bovec | 03:13.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žlogar Tina | AD Mass Ljubljana | 03:15.0 | 00:01.4 | 35 |
3 | Klemenčič Nina | TK Tržiške strele | 03:27.4 | 00:13.8 | 31 |
4 | Rutar Klara | AD Posočje Tolmin | 03:40.7 | 00:27.1 | 28 |
5 | Kavs Živa | TD Bovec | 03:41.5 | 00:27.9 | 26 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Strgaršek Kaja | AD Kladivar Celje | 03:31.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Vika | AD Posočje Tolmin | 03:33.4 | 00:02.2 | 35 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 04:13.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Jesenovec Tina | AS Vrhnika | 04:20.2 | 00:06.6 | 35 |
3 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 04:31.2 | 00:17.6 | 31 |
4 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 04:33.2 | 00:19.6 | 28 |
5 | Otoničar Anja | AK Pivka | 05:02.8 | 00:49.2 | 26 |
6 | Jerkič Maruša | OŠ Dobravlje | 05:22.7 | 01:09.1 | 25 |
7 | Rutar Monika | AD Posočje Tolmin | 05:47.2 | 01:33.6 | 24 |
8 | Klanjšček Nina | AD Posočje Tolmin | 06:02.5 | 01:48.9 | 23 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stres Adrijana | TD Bovec | 04:24.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 04:25.8 | 00:01.3 | 35 |
3 | Kovač Dalija | TD Bovec | 04:29.3 | 00:04.8 | 31 |
4 | Ručna Anja | AK Kobarid | 04:30.5 | 00:06.0 | 28 |
5 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 04:36.9 | 00:12.4 | 26 |
6 | Melink Veronika | AD Posočje Tolmin | 04:46.7 | 00:22.2 | 25 |
7 | Bubnič Špela | AK Pivka | 05:15.0 | 00:50.5 | 24 |
8 | Karajkovič Sabina | AK Pivka | 05:47.6 | 01:23.1 | 23 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mlekuž Kamarič Hani | TD Bovec | 04:25.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Železnik Lea | AS Vrhnika | 04:27.6 | 00:02.0 | 35 |
3 | Stanonik Katja | ŠD Tabor Žiri | 04:42.1 | 00:16.5 | 31 |
4 | Krečič Veronika | OŠ Draga Bajca Vipava | 04:45.6 | 00:20.0 | 28 |
5 | Rojc Lara | OŠ Draga Bajca Vipava | 04:58.7 | 00:33.1 | 26 |
Deklice I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žagar Andreja | TD Bovec | 04:27.1 | 00:00.0 | 40 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Černigoj Tan | AD Posočje Tolmin | 01:35.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:37.4 | 00:01.9 | 35 |
3 | Černigoj Gaj | AD Posočje Tolmin | 01:41.3 | 00:05.8 | 31 |
4 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 01:44.2 | 00:08.7 | 28 |
5 | Lešnik Havier | AD Posočje Tolmin | 01:53.0 | 00:17.5 | 26 |
6 | Stanonik Erazem | ŠD Tabor Žiri | 01:53.8 | 00:18.3 | 25 |
7 | Kenda Matic | TD Bovec | 01:58.0 | 00:22.5 | 24 |
8 | Bolčina Jernej | TD Burja Vipava | 03:45.3 | 02:09.8 | 23 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | AK Kobarid | 02:46.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Furlan Gašper | ŠD Nanos Podnanos | 02:49.7 | 00:03.1 | 35 |
3 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 03:01.7 | 00:15.1 | 31 |
4 | Manfreda Tenej | TK Kobarid | 03:37.8 | 00:51.2 | 28 |
5 | Trpin Žan | ŠD Hotedršica | 04:05.1 | 01:18.5 | 26 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | AD Posočje Tolmin | 02:44.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Igličar Žiga | TSK Valkarton Logatec | 02:47.7 | 00:03.1 | 35 |
3 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 02:51.4 | 00:06.8 | 31 |
4 | Pirih Vine | AD Posočje Tolmin | 02:53.4 | 00:08.8 | 28 |
5 | Stojilov Kire | Križe | 03:13.7 | 00:29.1 | 26 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 03:36.1 | 00:00.0 | 40 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šorli Gregor | AD Posočje Tolmin | 03:03.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 03:05.4 | 00:02.4 | 35 |
3 | Volarič Martin | TK Kobarid | 03:34.7 | 00:31.7 | 31 |
4 | Nusdorfer Jan | ŠD Nanos Podnanos | 03:37.0 | 00:34.0 | 28 |
5 | Stanonik Simon | ŠD Tabor Žiri | 03:53.2 | 00:50.2 | 26 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pašič Emil | AK Pivka | 04:18.8 | 00:00.0 | 40 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Peklaj Žiga | ŠD Hotedršica | 04:07.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Klanjšček Miha | AD Posočje Tolmin | 04:21.0 | 00:13.5 | 35 |
3 | Pirjevec Rok | AK Pivka | 05:14.1 | 01:06.6 | 31 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vidmar Sebastjan | ŠD Nanos Podnanos | 03:53.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 03:56.9 | 00:03.6 | 35 |
3 | Bokan Tomaž | AD Posočje Tolmin | 04:14.7 | 00:21.4 | 31 |
4 | Leban Blaž | AD Posočje Tolmin | 04:33.3 | 00:40.0 | 28 |
5 | Rupnik Dejan | ŠD Hotedršica | 05:01.2 | 01:07.9 | 26 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Čehovin Urban | TD Burja Vipava | 06:12.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedršica | 06:14.3 | 00:01.6 | 35 |
3 | Bolčina Matija | TD Burja Vipava | 06:53.4 | 00:40.7 | 31 |
4 | Pašič Armin | AK Pivka | 07:01.4 | 00:48.7 | 28 |
5 | Podobnik Uroš | AD Posočje Tolmin | 07:03.1 | 00:50.4 | 26 |