14. Kobariški tek - mladina |
Idrsko, 12.4.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | AK Kobarid | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Darja Bajt | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 104 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 01:23.48 | 00:00.00 | 40 |
2 | Tominc Nika | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:26.31 | 00:02.83 | 35 |
3 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 01:29.89 | 00:06.41 | 31 |
4 | Marin Ana | TK Tržiške strele | 01:30.37 | 00:06.89 | 28 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | TK Kobarid | 01:09.39 | 00:00.00 | 40 |
2 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 01:10.72 | 00:01.33 | 35 |
3 | Taletovič Nadira | AD Posočje | 01:13.88 | 00:04.49 | 31 |
4 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 01:17.11 | 00:07.72 | 28 |
5 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 01:17.37 | 00:07.98 | 26 |
6 | Kalanj Lara | AK Kobarid | 01:24.39 | 00:15.00 | 25 |
7 | Volarič Hana | AK Kobarid | 01:39.16 | 00:29.77 | 24 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 02:48.58 | 00:00.00 | 40 |
2 | Gerbec Nuša | AD Posočje | 02:52.99 | 00:04.41 | 35 |
3 | Rutar Katja | AD Posočje | 02:54.25 | 00:05.67 | 31 |
4 | Sovdat Julija | AD Posočje | 02:55.66 | 00:07.08 | 28 |
5 | Šturm Nika | TK Kobarid | 02:56.03 | 00:07.45 | 26 |
6 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 03:03.07 | 00:14.49 | 25 |
7 | Koren Eva | AK Kobarid | 03:12.92 | 00:24.34 | 24 |
8 | Matajurc Ana | TD Bovec | 03:47.62 | 00:59.04 | 23 |
DISKV | Pintar Mateja | ŠD Tabor Žiri | DISKV | 00:00.00 | 0 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | TD Bovec | 02:27.60 | 00:00.00 | 40 |
2 | Žlogar Tina | AD Mass Ljubljana | 02:32.62 | 00:05.02 | 35 |
3 | Klemenčič Nina | TK Tržiške strele | 02:39.27 | 00:11.67 | 31 |
4 | Rutar Klara | AD Posočje | 02:48.37 | 00:20.77 | 28 |
5 | Kavs Živa | TD Bovec | 02:50.70 | 00:23.10 | 26 |
6 | Blagotinšek Blažka | AD Kladivar Celje | 03:11.92 | 00:44.32 | 25 |
7 | Vitežnik Urša | ŠD Nanos Podnanos | 03:17.52 | 00:49.92 | 24 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | AD Posočje | 02:35.39 | 00:00.00 | 40 |
2 | Strgaršek Kaja | AD Kladivar Celje | 02:39.44 | 00:04.05 | 35 |
3 | Ivančič Zala | AK Kobarid | 02:47.56 | 00:12.17 | 31 |
4 | Kravanja Špela | TD Bovec | 02:51.15 | 00:15.76 | 28 |
5 | Jan Nina | AD Posočje | 02:51.55 | 00:16.16 | 26 |
6 | Božič Meta | ŠD Nanos Podnanos | 03:06.25 | 00:30.86 | 25 |
7 | Matajurc Kristina | TD Bovec | 03:15.18 | 00:39.79 | 24 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 03:45.25 | 00:00.00 | 40 |
2 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 03:45.65 | 00:00.40 | 35 |
3 | Sovdat Veronika | AD Posočje | 04:04.64 | 00:19.39 | 31 |
4 | Kenda Špela | TD Bovec | 04:34.48 | 00:49.23 | 28 |
5 | Klanjšček Nina | AD Posočje | 04:55.23 | 01:09.98 | 26 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stres Adrijana | TD Bovec | 03:52.96 | 00:00.00 | 40 |
2 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 03:53.69 | 00:00.73 | 35 |
3 | Lesar Živa | TD Burja Vipava | 03:57.77 | 00:04.81 | 31 |
4 | Ručna Anja | AK Kobarid | 04:02.22 | 00:09.26 | 28 |
5 | Kovač Dalija | TD Bovec | 04:14.02 | 00:21.06 | 26 |
6 | Melink Veronika | AD Posočje | 04:15.85 | 00:22.89 | 25 |
7 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 04:17.32 | 00:24.36 | 24 |
8 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 04:24.98 | 00:32.02 | 23 |
9 | Grum Anthea | TK Tržiške strele | 04:29.22 | 00:36.26 | 22 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mlekuž Kamarič Hani | TD Bovec | 04:57.47 | 00:00.00 | 40 |
2 | Stanonik Katja | ŠD Tabor Žiri | 05:03.15 | 00:05.68 | 35 |
3 | Lazar Lea | TD Bovec | 05:15.53 | 00:18.06 | 31 |
4 | Vitežnik Cecilija | ŠD Nanos Podnanos | 06:35.22 | 01:37.75 | 28 |
Deklice I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žagar Andreja | TD Bovec | 09:11.89 | 00:00.00 | 40 |
2 | Herman Lucija | AD Posočje | 11:23.19 | 02:11.30 | 35 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gaberšček Luka | TK Kobarid | 01:19.37 | 00:00.00 | 40 |
2 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:21.95 | 00:02.58 | 35 |
3 | Kranjc Urban | AK Kobarid | 01:23.83 | 00:04.46 | 31 |
4 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 01:25.28 | 00:05.91 | 28 |
5 | Murovec Gašper | OŠ Čepovan | 01:30.61 | 00:11.24 | 26 |
6 | Pintar Aljaž | ŠD Tabor Žiri | 01:33.04 | 00:13.67 | 25 |
7 | Župančič Klemen | TD Bovec | 01:34.64 | 00:15.27 | 24 |
8 | Stanonik Erazem | ŠD Tabor Žiri | 01:35.29 | 00:15.92 | 23 |
9 | Kenda Matic | TD Bovec | 01:39.55 | 00:20.18 | 22 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rabuzin Gregor | AD Kladivar Celje | 01:06.38 | 00:00.00 | 40 |
2 | Berginc Matic | AK Kobarid | 01:07.51 | 00:01.13 | 35 |
3 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 01:10.31 | 00:03.93 | 31 |
4 | Drol Luka | AD Posočje | 01:10.56 | 00:04.18 | 28 |
5 | Čufer Patrik | TD Burja Vipava | 01:17.65 | 00:11.27 | 26 |
6 | Leban Aljaž | AD Posočje | 01:22.37 | 00:15.99 | 25 |
DISKV | Benedik David | ŠD Tabor Žiri | DISKV | 00:00.00 | 0 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | AD Posočje | 02:48.67 | 00:00.00 | 40 |
2 | Pirih Vine | AD Posočje | 02:49.02 | 00:00.35 | 35 |
3 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 02:53.89 | 00:05.22 | 31 |
4 | Božič Sergej | ŠD Nanos Podnanos | 03:09.45 | 00:20.78 | 28 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovač Enej | TD Bovec | 02:29.57 | 00:00.00 | 40 |
2 | Erzetič Robi | TD Bovec | 02:34.05 | 00:04.48 | 35 |
3 | Leban Tine | AD Posočje | 02:40.21 | 00:10.64 | 31 |
4 | Murovec Aljaž | OŠ Čepovan | 02:40.51 | 00:10.94 | 28 |
5 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 02:55.97 | 00:26.40 | 26 |
6 | Jazbec Alen | AK Kobarid | 03:03.48 | 00:33.91 | 25 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šorli Gregor | AD Posočje | 02:23.70 | 00:00.00 | 40 |
2 | Rakušček Cene | ŠD Tabor Žiri | 02:30.68 | 00:06.98 | 35 |
3 | Volarič Martin | TK Kobarid | 02:37.05 | 00:13.35 | 31 |
4 | Stanonik Simon | ŠD Tabor Žiri | 02:39.25 | 00:15.55 | 28 |
5 | Koren Klemen | OŠ Kobarid | 02:45.97 | 00:22.27 | 26 |
6 | Božič Patrik | ŠD Nanos Podnanos | 03:04.01 | 00:40.31 | 25 |
7 | Bajt Boštjan | AK Kobarid | 03:20.58 | 00:56.88 | 24 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Štrukelj Tevž | TD Bovec | 03:51.01 | 00:00.00 | 40 |
2 | Lazar Nejc | ŠD Tabor Žiri | 03:54.21 | 00:03.20 | 35 |
3 | Šazimanoski Admir | TD Bovec | 03:57.78 | 00:06.77 | 31 |
4 | Marin Anže | TK Tržiške strele | 03:59.51 | 00:08.50 | 28 |
5 | Kopač Benjamin | ŠD Tabor Žiri | 04:08.03 | 00:17.02 | 26 |
6 | Musič Dino | ŠD Hotedršica | 04:28.00 | 00:36.99 | 25 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klanjšček Miha | AD Posočje | 04:05.21 | 00:00.00 | 40 |
2 | Peklaj Žiga | ŠD Hotedršica | 04:13.67 | 00:08.46 | 35 |
3 | Sovdat Gašper | AD Posočje | 04:27.47 | 00:22.26 | 31 |
4 | Medved Tadej | AK Kobarid | 05:12.21 | 01:07.00 | 28 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Bokan Tomaž | AD Posočje | 04:37.39 | 00:00.00 | 40 |
2 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 04:39.08 | 00:01.69 | 35 |
3 | Grdadolnik Erik | ŠD Tabor Žiri | 04:46.90 | 00:09.51 | 31 |
4 | Bratina Rok | AD Posočje | 04:57.22 | 00:19.83 | 28 |
5 | Berginc Kevin | AK Kobarid | 05:09.64 | 00:32.25 | 26 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Čehovin Urban | TD Burja Vipava | 07:40.11 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedršica | 08:13.61 | 00:33.50 | 35 |