1. Bistrški tek |
Ilirska Bistrica, 28.6.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | TD Bistrc | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Gregor Kosič | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 89 |
Razvrstitev po kategorijah |
Ženske A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 122 | Obreza Brigita | 1992 | TK Inles Riko Ribnica | 00:57:02.6 | 00:00.0 |
Ženske B (25 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1211 | Bošnjak Zorka | 1977 | ŠD Hotedršica | 00:45:52.4 | 00:00.0 |
2 | 126 | Žgajnar Ana | 1979 | Ljubljana | 00:49:40.1 | 03:47.7 |
3 | 128 | Lapajne Jasmina | 1982 | Koper | 00:54:44.6 | 08:52.2 |
4 | 1248 | Nemanič Tina | 1981 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:57:23.0 | 11:30.6 |
5 | 196 | Parovel Vesna | 1974 | Bavisela | 00:57:31.2 | 11:38.8 |
6 | 217 | Ivančič Adrijana | 1975 | Podgrad | 00:58:09.5 | 12:17.1 |
7 | 129 | Petek Martina | 1977 | Gornji Grad | 01:01:52.6 | 16:00.2 |
8 | 214 | Bratuž Nataša | 1975 | Ilirska Bistrica | 01:04:58.1 | 19:05.7 |
9 | 202 | Horžen Andreja | 1974 | Medvode | 01:19:14.5 | 33:22.1 |
Ženske C (35 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 197 | Giurissa Lorena | 1964 | CUS Trieste | 00:44:00.5 | 00:00.0 |
2 | 207 | Urzi Felicita | 1972 | Izola | 00:50:33.6 | 06:33.1 |
3 | 210 | Tomšič Katarina | 1969 | TD Bistrc | 00:53:12.0 | 09:11.5 |
4 | 201 | Stare Tamara | 1966 | Brod | 01:00:58.0 | 16:57.5 |
5 | 117 | Stanič Dijana | 1968 | Podgrad | 01:11:12.5 | 27:12.0 |
Ženske D (45 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 203 | Širca Ivanka | 1955 | AK Pivka | 00:49:17.2 | 00:00.0 |
2 | 1304 | Pudgar Erna | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:57:59.4 | 08:42.2 |
3 | 1328 | Teran Irena | 1962 | Podljubelj | 00:59:22.6 | 10:05.4 |
Ženske E (55 let in starejše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1222 | Bizjak Urška | 1949 | Gorenjski glas | 00:58:15.2 | 00:00.0 |
2 | 1266 | Milič Rada | 1952 | Keramičarstvo Rodica Sežana | 01:01:41.8 | 03:26.6 |
3 | 1136 | Verbič Darja | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 01:06:55.3 | 08:40.1 |
4 | 1305 | Braniselj Erika | 1951 | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:14:10.4 | 15:55.2 |
Moški A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1158 | Vodopivec Uroš | 1985 | ŠD Nanos Podnanos | 00:35:35.3 | 00:00.0 |
2 | 215 | Grošelj Borut | 1984 | Ilirska Bistrica | 00:42:23.4 | 06:48.1 |
3 | 245 | Iskra Tilen | 1991 | Gimnazija Ilirska Bistrica | 00:44:06.4 | 08:31.1 |
4 | 1334 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:45:28.9 | 09:53.6 |
5 | 219 | Barbiš Boštjan | 1987 | Fakulteta za strojništvo | 00:52:26.4 | 16:51.1 |
6 | 282 | Škoberne Sandi | 1987 | Fakulteta za elektrotehniko | 00:53:24.8 | 17:49.5 |
7 | 250 | Župec Jernej | 1985 | Ljubljana | 00:53:39.6 | 18:04.3 |
8 | 246 | Čirič Bojan | 1985 | Ilirska Bistrica | 01:02:58.0 | 27:22.7 |
Moški B (25 do 29 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 124 | Ljubas Dejan | 1983 | Triathlon klub Rival Rijeka | 00:37:28.0 | 00:00.0 |
2 | 1227 | Orel Mitja | 1981 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:40:48.8 | 03:20.8 |
3 | 125 | Čermelj Miha | 1979 | Radomlje | 00:44:54.3 | 07:26.3 |
4 | 281 | Tomšič Denis | 1979 | Ilirska Bistrica | 00:44:56.7 | 07:28.7 |
5 | 218 | Krebelj Marjan | 1981 | Ilirska Bistrica | 00:50:24.6 | 12:56.6 |
6 | 1150 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:52:02.0 | 14:34.0 |
Moški C (30 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1279 | Skok Benjamin | 1974 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:40:38.1 | 00:00.0 |
2 | 1151 | Prelaz Andrej | 1978 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:44:30.2 | 03:52.1 |
3 | 216 | Jenko Aleš | 1977 | Ilirska Bistrica | 00:45:11.9 | 04:33.8 |
4 | 123 | Čošić Stjepan | 1977 | Rijeka - individualec | 00:46:06.2 | 05:28.1 |
5 | 121 | Javornik Roman | 1975 | Ilirska Bistrica | 00:47:40.9 | 07:02.8 |
6 | 198 | Škrlj Boštjan | 1976 | TD Bistrc | 00:52:29.8 | 11:51.7 |
7 | 120 | Demojzes Sebastjan | 1978 | TD Bistrc | 00:55:24.9 | 14:46.8 |
8 | 208 | Pečar Boris | 1978 | Kozina | 00:56:11.5 | 15:33.4 |
9 | 283 | Potočnik Peter | 1976 | Žiri | 00:56:29.2 | 15:51.1 |
10 | 1212 | Gabrijelčič Matej | 1978 | ŠD Nanos Podnanos | 01:00:17.6 | 19:39.5 |
11 | 244 | Jagodnik Aleš | 1978 | Ilirska Bistrica | 01:01:19.8 | 20:41.7 |
Moški D (35 do 39 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 205 | Štemberger Uroš | 1972 | Ilirska Bistrica | 00:43:03.1 | 00:00.0 |
2 | 209 | Kerkoč Matjaž | 1971 | Ajdovščina | 00:43:27.8 | 00:24.7 |
3 | 195 | Marasrin Alessandro | 1973 | Atletica Gorizia | 00:46:51.7 | 03:48.6 |
4 | 252 | Bergoč Andrej | 1970 | Ilirska Bistrica | 00:47:55.2 | 04:52.1 |
5 | 243 | Svetličič Mare | 1969 | TD Bistrc | 00:51:29.9 | 08:26.8 |
6 | 248 | Surina Jožko | 1972 | TD Bistrc | 00:53:17.7 | 10:14.6 |
7 | 200 | Račič Miroslav | 1973 | TŠKD Neviodunum | 00:53:39.0 | 10:35.9 |
Moški E (40 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1268 | Obreza Marko | 1967 | TK Inles Riko Ribnica | 00:40:58.2 | 00:00.0 |
2 | 1109 | Blažek Rafko | 1964 | AK Pivka | 00:42:55.7 | 01:57.5 |
3 | 1196 | Rodica Stojan | 1965 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:44:10.1 | 03:11.9 |
4 | 1280 | Skok Rajko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:47:27.1 | 06:28.9 |
5 | 1125 | Koprivc Roman | 1964 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:47:56.4 | 06:58.2 |
6 | 254 | Vižintin Evgen | 1966 | Koper | 00:48:58.6 | 08:00.4 |
7 | 206 | Kobeja Boris | 1966 | Koper | 00:50:34.2 | 09:36.0 |
8 | 251 | Bergoč Tomaž | 1966 | Ljubljana | 01:07:39.3 | 26:41.1 |
9 | 118 | Stanič Marko | 1967 | TD Bistrc | 01:16:51.7 | 35:53.5 |
Moški F (45 do 49 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1161 | Lešnik Igor | 1962 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:37:14.7 | 00:00.0 |
2 | 1102 | Plahuta Lučano | 1959 | DLT Filipides | 00:45:09.5 | 07:54.8 |
3 | 1193 | Milašinovič Zoran | 1962 | AK Pivka | 00:46:51.0 | 09:36.3 |
4 | 1123 | Nemanič Silvo | 1959 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:47:07.7 | 09:53.0 |
5 | 127 | Stanjko Henrik | 1960 | Koper | 00:54:45.5 | 17:30.8 |
6 | 247 | Muha Mitja | 1960 | Postojna | 00:56:09.1 | 18:54.4 |
7 | 249 | Valenčič Peter | 1960 | Ilirska Bistrica | 00:56:37.7 | 19:23.0 |
8 | 1327 | Teran Tomaž | 1960 | Podljubelj | 00:57:14.2 | 19:59.5 |
9 | 119 | Muha Robert | 1961 | Ilirska Bistrica | 00:58:03.5 | 20:48.8 |
Moški G (50 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1137 | Kavs Miran | 1957 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:38:47.2 | 00:00.0 |
2 | 1171 | Petrovčič Robert | 1958 | AK Pivka | 00:42:43.1 | 03:55.9 |
3 | 1205 | Arnolj Miloš | 1958 | Sijaj d.o.o., Poljane | 00:45:38.0 | 06:50.8 |
4 | 253 | Ivančič Franc | 1956 | ŠD Nanos Podnanos | 00:46:33.0 | 07:45.8 |
5 | 1119 | Tomažič Jožef | 1957 | Živa voda | 00:48:36.3 | 09:49.1 |
Moški H (55 do 59 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1195 | Tavčar Cveto | 1952 | Ika Žiri | 00:40:51.0 | 00:00.0 |
2 | 1166 | Fidel Stanislav | 1951 | AK Koper | 00:49:05.8 | 08:14.8 |
3 | 199 | Križman Zmago | 1953 | Pivka | 00:49:23.2 | 08:32.2 |
4 | 211 | Popovič Mladen | 1952 | Ilirska Bistrica | 00:57:50.8 | 16:59.8 |
Moški I (60 do 64 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1106 | Doganoc Milan | 1947 | Logatec | 00:46:00.3 | 00:00.0 |
2 | 1219 | Lipnik Branko | 1945 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:52:51.5 | 06:51.2 |
Moški J (65 do 69 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 204 | Savić Vladimir | 1943 | AK Pivka | 00:45:27.4 | 00:00.0 |
Moški K (70 let in starejši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1209 | Lazar Albert | 1937 | DLT Filipides | 00:56:36.8 | 00:00.0 |