20. Tek po Panovcu |
Nova Gorica, 27.2.2011 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | DLT Filipides | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Miro Vogrič | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 176 |
Razvrstitev po kategorijah |
Ženske A (do 24 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 142 | Kopač Polona | 1989 | Kranj | 00:43:17.9 | 00:00.0 | |
2 | 1470 | Vitežnik Ceciljia | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 00:52:14.0 | 08:56.1 | 40 |
Ženske B (25 do 34 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1211 | Bošnjak Zorka | 1977 | ŠD Hotedršica | 00:45:00.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | 135 | Pivk Irma | 1982 | Idrija | 00:47:26.7 | 02:26.0 | |
3 | 1223 | Bizjak Maja | 1982 | ŠD 3Šport | 00:47:36.6 | 02:35.9 | 35 |
4 | 149 | Jerkič Kren Alenka | 1980 | Ajdovščina | 00:48:41.8 | 03:41.1 | |
5 | 1432 | Lampe Saša | 1978 | Godovič | 00:48:56.0 | 03:55.3 | 31 |
6 | 145 | Bucik Katja | 1979 | ŠD Elektro primorska | 00:48:57.5 | 03:56.8 | |
7 | 19 | Brelih Nevenka | 1985 | Nova Gorica | 00:50:00.9 | 05:00.2 | |
8 | 50 | Kavčič Nežka | 1986 | Ajdovščina | 00:52:35.8 | 07:35.1 | |
9 | 37 | Bastjančič Melita | 1981 | Nova Gorica | 00:55:06.4 | 10:05.7 |
Ženske C (35 do 44 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 110 | Race Petra | 1975 | AD Bled | 00:38:06.0 | 00:00.0 | |
2 | 1404 | Kotar Ilijaš Jana | 1970 | DLT Filipides | 00:40:33.9 | 02:27.9 | 40 |
3 | 1460 | Bele Kristina | 1974 | AK Pivka | 00:41:13.4 | 03:07.4 | 35 |
4 | 1117 | Radivo Manica | 1974 | Ilirska Bistrica | 00:41:14.5 | 03:08.5 | 31 |
5 | 1377 | Jejčič Darja | 1974 | TD Burja Vipava | 00:46:32.7 | 08:26.7 | 28 |
6 | 1339 | Mavrič Tina | 1970 | DLT Filipides | 00:48:22.4 | 10:16.4 | 26 |
7 | 114 | Parovel Vesna | 1974 | Trieste | 00:48:26.9 | 10:20.9 | |
8 | 1351 | Leskovar Sonja | 1971 | Vitezi dobrega teka | 00:49:04.7 | 10:58.7 | 25 |
9 | 146 | Volarič Mojca | 1971 | ŠD Elektro primorska | 00:50:26.2 | 12:20.2 | |
10 | 1381 | Vodopivec Ingrid | 1972 | ŠD Kraški tekači | 00:51:05.1 | 12:59.1 | 24 |
11 | 136 | Pavšič Slađana | 1974 | Rijeka | 00:52:39.2 | 14:33.2 | |
12 | 1396 | Mlakar Jana | 1975 | Tekaški forum | 00:52:40.2 | 14:34.2 | 23 |
13 | 65 | Kenda Metka | 1970 | Ljubljana | 01:05:31.0 | 27:25.0 |
Ženske D (45 do 54 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1131 | Lipušček Sergeja | 1966 | Idrija | 00:41:37.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1187 | Tušar Mihaela | 1966 | ŠD Nanos Podnanos | 00:42:19.2 | 00:42.1 | 35 |
3 | 1347 | Brešan Vilma | 1958 | ŠD Durs | 00:49:30.4 | 07:53.3 | 31 |
4 | 1428 | Poljanšek Brigita | 1964 | Mat Boy Inštalacije | 00:50:12.5 | 08:35.4 | 28 |
5 | 124 | Vassila Raffaella | 1958 | Trieste | 00:50:53.9 | 09:16.8 | |
6 | 1481 | Zrimšek Andreja | 1965 | Ljubljana - Šmartno | 00:51:06.7 | 09:29.6 | 26 |
7 | 1292 | Artelj Jožica | 1959 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:51:09.5 | 09:32.4 | 25 |
8 | 120 | Gregori Daniela | 1957 | Trieste | 00:53:17.7 | 11:40.6 | |
9 | 107 | Kugonič Suzna | 1963 | Ajdovščina | 01:03:37.5 | 22:00.4 | |
9 | 108 | Birsa Vilma | 1961 | Branik | 01:03:37.5 | 22:00.4 | |
11 | 49 | Čuk Kavčič Sonja | 1957 | Žapuže | 01:05:43.3 | 24:06.2 |
Ženske E (55 let in starejše) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1203 | Dornik Valda | 1956 | DLT Filipides | 00:45:33.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1266 | Milič Rada | 1952 | ŠD Kraški tekači | 00:47:45.3 | 02:12.3 | 35 |
3 | 1337 | Gruntar Irena | 1956 | Tekaški forum | 00:53:13.6 | 07:40.6 | 31 |
4 | 1190 | Dolgan Dragica | 1955 | Divača | 00:57:00.1 | 11:27.1 | 28 |
5 | 45 | Badalič Boža | 1952 | Nova Gorica | 01:00:11.9 | 14:38.9 |
Moški A (do 24 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 139 | Puhar Rok | 1992 | AD Olimpik | 00:32:15.1 | 00:00.0 | |
2 | 1421 | Šemrov Jernej | 1993 | AD Kladivar | 00:32:40.7 | 00:25.6 | 40 |
3 | 20 | Zupet Borut | 1993 | Triatlon klub Inles Riko | 00:32:59.7 | 00:44.6 | |
4 | 1267 | Torkar Tine | 1990 | ŠD Nanos Podnanos | 00:33:12.9 | 00:57.8 | 35 |
5 | 1486 | Albreht Borut | 1992 | AD Kladivar | 00:34:06.1 | 01:51.0 | 31 |
6 | 29 | Zalar Aljaž | 1989 | ŠD Lončar | 00:34:57.0 | 02:41.9 | |
7 | 128 | Zaletelj Aljaž | 1994 | Maraton Novo mesto | 00:36:08.1 | 03:53.0 | |
8 | 1447 | Peklaj Žiga | 1995 | AD Kladivar | 00:38:58.1 | 06:43.0 | 28 |
9 | 1334 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:42:36.8 | 10:21.7 | 26 |
10 | 133 | Kladnik Gregor | 1987 | Volčja Draga | 00:49:05.9 | 16:50.8 | |
11 | 1186 | Ambrožič Kristjan | 1987 | ŠD Nanos Podnanos | 00:49:24.3 | 17:09.2 | 25 |
12 | 147 | Blažica David | 1987 | ŠD Elektro primorska | 00:55:06.4 | 22:51.3 |
Moški B (25 do 29 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 137 | Tratnik Marko | 1986 | ŠD Nanos Podnanos | 00:33:36.6 | 00:00.0 | |
2 | 1474 | Žgavc Robert | 1982 | Budanje Frnaža | 00:40:51.4 | 07:14.8 | 40 |
3 | 1469 | Sluga Vasja | 1983 | AK Pivka | 00:42:55.3 | 09:18.7 | 35 |
4 | 1405 | Savič Uroš | 1983 | AK PIVKA | 00:43:21.6 | 09:45.0 | 31 |
Moški C (30 do 34 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1450 | Smolnikar Aljoša | 1977 | Tekaški forum | 00:33:27.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1202 | Ipavec Kristjan | 1979 | ŠD Nanos Podnanos | 00:33:59.4 | 00:32.4 | 35 |
3 | 1444 | Kokot Aleš | 1979 | Šempeter | 00:34:54.2 | 01:27.2 | 31 |
4 | 1426 | Železnikar Matej | 1980 | DLT Filipides | 00:35:02.9 | 01:35.9 | 28 |
5 | 1424 | Curk Mitja | 1977 | Budanje | 00:36:02.3 | 02:35.3 | 26 |
6 | 148 | Gleščič Mitja | 1981 | ŠD Elektro primorska | 00:36:13.2 | 02:46.2 | |
7 | 103 | Emeršič Sašo | 1979 | TS Radenska | 00:37:11.9 | 03:44.9 | |
8 | 1413 | Krvina Srečko | 1979 | ŠKD Vrh | 00:37:49.1 | 04:22.1 | 25 |
9 | 1452 | Zupan Stanko | 1977 | Vitezi dobrega teka | 00:37:56.3 | 04:29.3 | 24 |
10 | 62 | Vidrih Jurij | 1977 | ŠD Nanos Podnanos | 00:38:44.2 | 05:17.2 | |
11 | 1251 | Nardin Tomaž | 1980 | DLT Filipides | 00:41:22.1 | 07:55.1 | 23 |
12 | 1212 | Gabrijelčič Matej | 1978 | ŠD Nanos Podnanos | 00:42:51.5 | 09:24.5 | 22 |
13 | 1385 | Pečar Boris | 1978 | ŠD 3Šport | 00:42:53.7 | 09:26.7 | 21 |
14 | 134 | Ličen Martin | 1981 | SV 460 AB | 00:45:49.6 | 12:22.6 | |
15 | 55 | Bogdan Kristijan | 1980 | ŠD Tekači iz obale | 00:48:53.7 | 15:26.7 | |
16 | 1150 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:49:03.3 | 15:36.3 | 20 |
17 | 68 | Skok Darko | 1977 | ŠD 3 Šport | 00:51:46.0 | 18:19.0 |
Moški D (35 do 39 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1445 | Guzelj Denis | 1975 | Kranj | 00:33:33.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | 112 | Peric Marko | 1976 | DLT Filipides | 00:34:26.4 | 00:53.3 | |
3 | 1464 | Robič Andrej | 1976 | ŠD Kranjska Gora | 00:34:45.6 | 01:12.5 | 35 |
4 | 1173 | Malavašič Borut | 1972 | Etiketa Žiri | 00:34:53.0 | 01:19.9 | 31 |
5 | 1154 | Kuhar Goran | 1974 | Vitezi dobrega teka | 00:35:35.6 | 02:02.5 | 28 |
6 | 1427 | Levec Janez | 1973 | Stari trg | 00:35:46.8 | 02:13.7 | 26 |
7 | 100 | Pausin Enrico | 1974 | Marathon Trieste | 00:37:22.6 | 03:49.5 | |
8 | 1364 | Mikuž Robi | 1976 | ŠD Hotedršica | 00:38:28.6 | 04:55.5 | 25 |
9 | 141 | Peček Boris | 1973 | Tekaški forum | 00:39:19.0 | 05:45.9 | |
10 | 1388 | Kovačič Gregor | 1976 | TD Bistrc | 00:39:40.9 | 06:07.8 | 24 |
11 | 1331 | Mraz Borut | 1973 | AK Pivka | 00:39:54.8 | 06:21.7 | 23 |
12 | 129 | Zanier Luciano | 1972 | C.S.I. Ovaro | 00:40:08.5 | 06:35.4 |
Moški E (40 do 44 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 131 | Cencini Daniele | 1970 | C.S.I. Ovaro | 00:33:09.1 | 00:00.0 | |
2 | 1159 | Janjatovič Mirko | 1971 | KGT Papež Kamnik | 00:33:44.0 | 00:34.9 | 40 |
3 | 1403 | Poljanšek Matej | 1971 | Mat Boy Inštalacije | 00:34:59.6 | 01:50.5 | 35 |
4 | 1457 | Štor Aleš | 1971 | Ajdovščina | 00:35:51.6 | 02:42.5 | 31 |
5 | 1430 | Kutin Andrej | 1969 | ŠD Boka | 00:36:10.1 | 03:01.0 | 28 |
6 | 1410 | Panič Andrej | 1971 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:36:14.0 | 03:04.9 | 26 |
7 | 1411 | Lunder Borut | 1969 | Aluboma | 00:36:33.7 | 03:24.6 | 25 |
8 | 1354 | Kralj Stanislav | 1970 | Matick | 00:36:40.2 | 03:31.1 | 24 |
9 | 1145 | Abram Marko | 1970 | ŠD Eles | 00:36:50.6 | 03:41.5 | 23 |
10 | 106 | Holdinar Anton | 1970 | AK Štajerska | 00:37:32.1 | 04:23.0 | |
11 | 1312 | Ličen Walter | 1967 | ŠD Kraški tekači | 00:39:06.2 | 05:57.1 | 22 |
12 | 1414 | Sokol Ivan | 1968 | TD Burja Vipava | 00:39:10.6 | 06:01.5 | 21 |
13 | 1441 | Lavriha Mirko | 1968 | OTP Trebnje | 00:40:38.2 | 07:29.1 | 20 |
14 | 127 | Zaletelj Jože | 1968 | Maraton Novo mesto | 00:41:51.3 | 08:42.2 | |
15 | 1103 | Bovcon Dean | 1971 | DLT Filipides | 00:42:27.5 | 09:18.4 | 19 |
16 | 1264 | Šiškovič Franko | 1968 | Slivje | 00:42:32.2 | 09:23.1 | 18 |
17 | 1156 | Čufer Damijan | 1967 | TD Burja Vipava | 00:44:21.5 | 11:12.4 | 17 |
18 | 39 | Ziherl Rafael | 1969 | Tekaški forum | 00:49:51.1 | 16:42.0 | |
19 | 57 | Marinič Matej | 1970 | Nova Gorica | 00:50:14.0 | 17:04.9 | |
20 | 59 | Urbančič Viljem | 1968 | Nova Gorica | 00:50:29.7 | 17:20.6 | |
21 | 63 | Volk Marko | 1969 | Solkan | 00:55:28.3 | 22:19.2 | |
22 | 64 | Ternovec Erik | 1971 | 00:56:57.0 | 23:47.9 |
Moški F (45 do 49 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 143 | Vrhunc Matjaž | 1963 | 3K Sport | 00:35:46.0 | 00:00.0 | |
2 | 1465 | Kirm Jože | 1965 | Tržiške strele | 00:37:18.9 | 01:32.9 | 40 |
3 | 1196 | Rodica Stojan | 1965 | Keramičarstvo Rodica | 00:38:00.8 | 02:14.8 | 35 |
4 | 1425 | Gerbec Anton | 1965 | Stari trg | 00:38:03.3 | 02:17.3 | 31 |
5 | 1480 | Vrečar Branko | 1966 | TK Šmarnogorska naveza | 00:38:18.8 | 02:32.8 | 28 |
6 | 102 | Kolarič Franc | 1964 | AK Štajerska | 00:38:52.8 | 03:06.8 | |
7 | 1193 | Milašinovič Zoran | 1962 | AK Pivka | 00:43:54.7 | 08:08.7 | 26 |
8 | 1127 | Slokar Klavdij | 1964 | DLT Filipides | 00:50:23.4 | 14:37.4 | 25 |
9 | 126 | Saitia Fabio | 1963 | Trieste | 00:56:28.5 | 20:42.5 | |
10 | 22 | Kogej Peter | 1962 | Nova Gorica | 00:57:50.3 | 22:04.3 | |
11 | 54 | Čuk Branko | 1966 | Wada | 01:01:08.5 | 25:22.5 |
Moški G (50 do 54 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1171 | Petrovčič Robert | 1958 | AK Pivka | 00:35:18.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1137 | Kavs Miran | 1957 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:35:32.5 | 00:13.9 | 35 |
3 | 1433 | Torkar Klavdij | 1960 | ŠD Nanos Podnanos | 00:36:43.4 | 01:24.8 | 31 |
4 | 1114 | Zrimšek Robert | 1961 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:37:26.5 | 02:07.9 | 28 |
5 | 1358 | Valant Frenk | 1958 | Živa voda | 00:38:04.8 | 02:46.2 | 26 |
6 | 1393 | Savič Miro | 1960 | Acroni Team | 00:38:56.2 | 03:37.6 | 25 |
7 | 32 | Zalar Alojz | 1957 | ŠD Lončar | 00:38:58.7 | 03:40.1 | |
8 | 1126 | Žnidaršič Zvone | 1961 | Marathon Novo mesto | 00:39:50.4 | 04:31.8 | 24 |
9 | 1207 | Uršič Eljo | 1958 | DLT Filipides | 00:41:12.0 | 05:53.4 | 23 |
10 | 115 | Brandolin Fabio | 1960 | Gruppo S. San G. | 00:41:48.8 | 06:30.2 | |
11 | 1135 | Grča Rajko | 1958 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:42:11.9 | 06:53.3 | 22 |
12 | 1119 | Tomažič Jožef | 1957 | Živa voda | 00:42:31.0 | 07:12.4 | 21 |
13 | 1298 | Kete Ivo | 1957 | Ajdovščina | 00:43:04.9 | 07:46.3 | 20 |
14 | 1366 | Stanjko Henrik | 1960 | Tekaški forum | 00:44:02.4 | 08:43.8 | 19 |
15 | 116 | Marinuzzi Giuseppe | 1960 | TT Traasport | 00:44:49.0 | 09:30.4 | |
16 | 1333 | Štritof Radko | 1961 | Klub Polet | 00:46:06.9 | 10:48.3 | 18 |
17 | 56 | Čok Bogdan | 1959 | ŠD Tekači iz obale | 00:46:24.8 | 11:06.2 | |
18 | 1160 | Belec Zvonko | 1960 | ŠD Kraški tekači | 00:46:44.7 | 11:26.1 | 17 |
19 | 104 | Rolih Bruno | 1957 | ŠD Soških elektrarn | 00:48:32.3 | 13:13.7 | |
20 | 58 | Orešek Branko | 1960 | Tolmin | 00:48:46.6 | 13:28.0 | |
21 | 1278 | Mlekuž Gorazd | 1957 | DLT Filipides | 00:50:03.8 | 14:45.2 | 16 |
Moški H (55 do 59 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1299 | Nardin Jadran | 1955 | DLT Filipides | 00:37:34.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1195 | Tavčar Cveto | 1952 | ŠD Tabor Žiri | 00:37:58.6 | 00:24.1 | 35 |
3 | 1108 | Pergovnik Ivan | 1955 | Šd grc zapolje-logatec | 00:40:22.5 | 02:48.0 | 31 |
4 | 35 | Žagar Toni | 1955 | ŠD Lončar | 00:41:07.6 | 03:33.1 | |
5 | 1355 | Šulin Zvonko | 1953 | ŠD Boka | 00:42:39.9 | 05:05.4 | 28 |
6 | 1313 | Doljak Edvard | 1952 | Marathon Novo mesto | 00:43:22.6 | 05:48.1 | 26 |
7 | 1302 | Frim Vili | 1953 | Cerknica | 00:43:25.7 | 05:51.2 | 25 |
8 | 1110 | Španič Veselko | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:46:18.8 | 08:44.3 | 24 |
9 | 144 | Kodeh Lojz | 1956 | Živa voda | 00:47:14.1 | 09:39.6 | |
10 | 1350 | Merkužič Danilo | 1955 | ŠKD Modrin | 00:47:48.6 | 10:14.1 | 23 |
11 | 125 | Vassila Alessandro | 1954 | Trieste | 00:49:13.4 | 11:38.9 | |
12 | 12 | Brezavšček Marko | 1953 | ŠD Nanos Podnanos | 00:50:02.0 | 12:27.5 | |
13 | 48 | Ramovš Marcel | 1955 | Elite | 00:59:00.1 | 21:25.6 | |
14 | 44 | Badalič Milan | 1953 | Nova Gorica | 01:02:54.4 | 25:19.9 |
Moški I (60 do 64 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1283 | Lešnik Štefan | 1951 | ŠD Zadvor | 00:38:27.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1121 | Mrak Boris | 1949 | Tminski migavci | 00:40:50.8 | 02:23.0 | 35 |
3 | 1106 | Doganoc Milan | 1947 | Pantera Logatec | 00:41:24.3 | 02:56.5 | 31 |
4 | 1484 | Gunjač Vladimir | 1950 | Tekaški forum | 00:44:12.6 | 05:44.8 | 28 |
5 | 1468 | Otoničar Janez | 1948 | KK Postojna | 00:46:21.6 | 07:53.8 | 26 |
6 | 17 | Kutin Edi | 1949 | Bovec | 00:51:26.6 | 12:58.8 | |
7 | 121 | Bufo Girolamo | 1948 | Trieste | 00:52:32.8 | 14:05.0 | |
8 | 140 | Magajne Zmago | 1950 | DLT Filipides | 00:54:19.8 | 15:52.0 | |
9 | 1395 | Dolinar Roman | 1949 | Nova Gorica | 01:07:27.2 | 28:59.4 | 25 |
Moški J (65 do 69 let) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1467 | Savić Vladimir | 1943 | AK Pivka | 00:43:00.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1162 | Kogoj Milan | 1943 | ŠD Šentviška Gora | 00:43:13.5 | 00:13.2 | 35 |
3 | 1164 | Škrajnar Branko | 1946 | PD RTV Ljubljana | 00:53:33.1 | 10:32.8 | 31 |
4 | 1434 | Taler Polde | 1943 | 00:57:08.4 | 14:08.1 | 28 | |
5 | 111 | Race Zdenko | 1943 | Bled | 00:57:16.9 | 14:16.6 | |
6 | 1241 | Marc Peter | 1945 | DLT Filipides | 01:13:25.2 | 30:24.9 | 26 |
Moški K (70 let in starejši) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | 1133 | Lipušček Lucijan | 1940 | Idrija | 00:48:38.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1209 | Lazar Albert | 1937 | DLT Filipides | 00:50:45.5 | 02:07.4 | 35 |
3 | 1387 | Ivančič Fabio | 1933 | Obala | 01:04:18.9 | 15:40.8 | 31 |