25. Petelinjski tek - mladina |
Petelinje, 30.5.2009 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | Vaško društvo Petelinje, AK Pivka, ŠZ Pivka | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Drago Štumf | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 142 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2002 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 00:55.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Tominc Nika | 2002 | AK Pivka | 00:56.4 | 00:01.0 | 35 |
3 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 00:57.4 | 00:02.0 | 31 |
4 | Terčon Lea | 2002 | ŠD Partizan Renče | 00:59.4 | 00:04.0 | 28 |
5 | Zadel Anja | 2002 | AK Pivka | 01:00.7 | 00:05.3 | 26 |
6 | Petrc Nina | 2002 | AK Pivka | 01:08.6 | 00:13.2 | 25 |
7 | Likar Lara | 2002 | Velike Žablje | 01:10.7 | 00:15.3 | 24 |
8 | Ahtik Gaja | 2002 | AD Kladivar Celje | 01:12.0 | 00:16.6 | 23 |
9 | Horvat Neža | 2004 | Prestranek | 01:23.6 | 00:28.2 | 22 |
10 | Furlan Špela | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:24.0 | 00:28.6 | 21 |
11 | Štrancar Sara | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:36.9 | 00:41.5 | 20 |
12 | Margon Maja | 2003 | AK Pivka | 01:42.0 | 00:46.6 | 19 |
13 | Blažek Lucija | 2004 | AK Postojna | 01:47.6 | 00:52.2 | 18 |
14 | Pašič Ema | 2004 | AK Pivka | 01:52.9 | 00:57.5 | 17 |
15 | Mlakar Tina | 2004 | ŠD Tabor Žiri | 01:57.0 | 01:01.6 | 16 |
16 | Muha Manca | 2004 | 02:06.8 | 01:11.4 | 15 | |
17 | Šabec Tea | 2005 | AK Pivka | 02:32.1 | 01:36.7 | 14 |
18 | Konavec Eva | 2002 | TK Kobarid | 02:34.1 | 01:38.7 | 13 |
19 | Dujmovič Veronika | 2005 | Postojna | 02:38.2 | 01:42.8 | 12 |
20 | Konavec Mia | 2002 | TK Kobarid | 02:42.4 | 01:47.0 | 11 |
21 | Vitežnik Petra | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 02:48.6 | 01:53.2 | 10 |
Deklice B (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Deja | 2001 | TK Kobarid | 00:50.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gržina Valentina | 2001 | TD Bistrc | 00:52.4 | 00:01.7 | 35 |
3 | Strgaršek Lara | 2001 | AD Kladivar Celje | 00:53.3 | 00:02.6 | 31 |
4 | Nusdorfer Špela | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 00:55.1 | 00:04.4 | 28 |
5 | Likar Karin | 2001 | Velike Žablje | 00:58.0 | 00:07.3 | 26 |
6 | Žužek Nuša | 2001 | AK Pivka | 01:03.7 | 00:13.0 | 25 |
7 | Boštjančič Alja | 2001 | TD Bistrc | 01:05.9 | 00:15.2 | 24 |
Deklice C (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | TK Kobarid | 01:58.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Valenčič Nežka | 2000 | AK Pivka | 02:00.9 | 00:02.7 | 35 |
3 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 02:02.5 | 00:04.3 | 31 |
4 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 02:04.9 | 00:06.7 | 28 |
5 | Taletovič Nadira | 2000 | AD Posočje | 02:08.7 | 00:10.5 | 26 |
6 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 02:12.7 | 00:14.5 | 25 |
7 | Šuligoj Teja | 2000 | AD Posočje | 02:13.7 | 00:15.5 | 24 |
8 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 02:14.8 | 00:16.6 | 23 |
Deklice D (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | 1999 | AD Kladivar Celje | 01:56.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 02:02.0 | 00:05.2 | 35 |
3 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 02:04.3 | 00:07.5 | 31 |
4 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 02:10.4 | 00:13.6 | 28 |
5 | Gržina Živa | 1999 | TD Bistrc | 02:14.0 | 00:17.2 | 26 |
6 | Ivančič Barbara | 1999 | TD Bistrc | 02:16.6 | 00:19.8 | 25 |
7 | Koren Eva | 1999 | AK Kobarid | 02:17.7 | 00:20.9 | 24 |
8 | Balić Sanela | 1999 | AK Pivka | 02:24.3 | 00:27.5 | 23 |
9 | Sedmak Eva | 1999 | Postojna | 02:29.4 | 00:32.6 | 22 |
10 | Pirjevec Nika | 1999 | AK Pivka | 02:32.3 | 00:35.5 | 21 |
11 | Dekleva Deja | 1999 | TD Bistrc | 02:33.5 | 00:36.7 | 20 |
12 | Slepčevič Vanesa | 1999 | AK Pivka | 02:36.9 | 00:40.1 | 19 |
13 | Valenčič Petra | 1999 | TD Bistrc | 02:39.4 | 00:42.6 | 18 |
14 | Poklar Ema | 1999 | TD Bistrc | 02:40.4 | 00:43.6 | 17 |
15 | Božič Meta | 1999 | TD Bistrc | 02:41.4 | 00:44.6 | 16 |
16 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 03:01.7 | 01:04.9 | 15 |
Deklice E (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 04:27.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 04:44.2 | 00:16.8 | 35 |
3 | Vitežnik Urša | 1998 | ŠD Nanos Podnanos | 05:19.7 | 00:52.3 | 31 |
4 | Brlogar Petra | 1998 | AK Pivka | 05:30.5 | 01:03.1 | 28 |
5 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedršica | 05:32.5 | 01:05.1 | 26 |
Deklice F (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 04:25.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kravanja Špela | 1997 | TD Bovec | 04:54.2 | 00:28.5 | 35 |
3 | Seizovič Nataša | 1997 | TD Bistrc | 05:25.2 | 00:59.5 | 31 |
Deklice G (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vatovec Kristina | 1996 | AK Pivka | 04:06.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Otoničar Anja | 1996 | AK Pivka | 04:12.5 | 00:05.6 | 35 |
3 | Černe Martina | 1996 | AD Mass Ljubljana | 04:14.3 | 00:07.4 | 31 |
4 | Kenda Špela | 1996 | TD Bovec | 04:44.2 | 00:37.3 | 28 |
5 | Jerkič Maruša | 1996 | OŠ Dobravlje | 04:57.7 | 00:50.8 | 26 |
Deklice H (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Samantha | 1995 | AK Kobarid | 06:40.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Bubnič Špela | 1995 | AK Pivka | 07:09.5 | 00:28.9 | 35 |
3 | Frank Petra | 1995 | AK Pivka | 07:16.8 | 00:36.2 | 31 |
4 | Karajković Sabina | 1995 | AK Pivka | 07:42.8 | 01:02.2 | 28 |
5 | Logar Edita | 1995 | TD Bistrc | 08:17.8 | 01:37.2 | 26 |
Deklice I (letnik 1994) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mezgec Ana | 1994 | AK Pivka | 06:27.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Savkovič Tjaša | 1994 | AK Pivka | 06:44.8 | 00:17.5 | 35 |
3 | Vitežnik Cecilija | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 07:06.8 | 00:39.5 | 31 |
4 | Leoni Sabina | 1994 | OŠ Idrija | 07:25.6 | 00:58.3 | 28 |
Dečki A (letnik 2002 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovačič Lan | 2002 | AD Posočje | 00:54.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Župančič Klemen | 2002 | TD Bovec | 00:55.9 | 00:01.1 | 35 |
3 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 00:57.1 | 00:02.3 | 31 |
4 | Kopatin Miha | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 00:58.3 | 00:03.5 | 28 |
5 | Petkoušek Aron | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 00:59.4 | 00:04.6 | 26 |
6 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 01:03.8 | 00:09.0 | 25 |
7 | Brlogar Jure | 2002 | AK Pivka | 01:04.9 | 00:10.1 | 24 |
8 | Kopatin Jan | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:05.7 | 00:10.9 | 23 |
9 | Vitežnik Miha | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:07.2 | 00:12.4 | 22 |
10 | Čadež Bine | 2003 | Postojna | 01:14.0 | 00:19.2 | 21 |
11 | Del Piero Jakob Marc | 2003 | AK Pivka | 01:14.9 | 00:20.1 | 20 |
12 | Boštjančič Nino | 2002 | AK Pivka | 01:15.7 | 00:20.9 | 19 |
13 | Bolčina Jernej | 2002 | TD Burja Vipava | 01:19.2 | 00:24.4 | 18 |
14 | Margon Martin | 2005 | AK Pivka | 01:20.1 | 00:25.3 | 17 |
15 | Kopatin Luka | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:34.9 | 00:40.1 | 16 |
16 | Kopatin Rok | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:36.8 | 00:42.0 | 15 |
17 | Penko Jakob | 2005 | AK Pivka | 01:38.0 | 00:43.2 | 14 |
18 | Boštjančič Leo | 2004 | AK Pivka | 01:46.2 | 00:51.4 | 13 |
ODST | Dujc Aljaž | 2002 | AK Bistrc | ODST | 00:00.0 | 0 |
Dečki B (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 00:51.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gaberšček Luka | 2001 | TK Kobarid | 00:53.2 | 00:01.4 | 35 |
3 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 00:54.8 | 00:03.0 | 31 |
4 | Kranjc Urban | 2001 | AK Kobarid | 00:55.8 | 00:04.0 | 28 |
5 | Blažek Tristan | 2001 | AK Postojna | 00:59.1 | 00:07.3 | 26 |
6 | Lešnik Havier | 2001 | AD Posočje | 01:01.5 | 00:09.7 | 25 |
7 | Brožič Lovro | 2001 | AK Pivka | 01:05.4 | 00:13.6 | 24 |
8 | Tomšič Nejc | 2001 | TD Bistrc | 01:06.4 | 00:14.6 | 23 |
9 | Baša Tine | 2001 | Knežak | 01:10.6 | 00:18.8 | 22 |
Dečki C (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Dobrovoljc Žan | 2000 | OŠ Borovnica | 01:52.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berginc Matic | 2000 | AK Kobarid | 01:54.9 | 00:02.8 | 35 |
3 | Bolčina Gašper | 2000 | TD Burja Vipava | 01:56.6 | 00:04.5 | 31 |
4 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 01:57.6 | 00:05.5 | 28 |
5 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 02:06.6 | 00:14.5 | 26 |
6 | Čopi Gašper | 2000 | AD Posočje | 02:08.7 | 00:16.6 | 25 |
7 | Pašič Denis | 2000 | AK Pivka | 02:09.6 | 00:17.5 | 24 |
8 | Arcet Denis | 2000 | TD Bovec | 02:26.0 | 00:33.9 | 23 |
9 | Marcijuš Krištof | 2000 | AK Pivka | 02:30.6 | 00:38.5 | 22 |
10 | Manfreda Tenej | 2000 | TK Kobarid | 02:38.0 | 00:45.9 | 21 |
11 | Nagode Matjaž | 2000 | ŠD Hotedršica | 02:40.6 | 00:48.5 | 20 |
Dečki D (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 01:55.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Igličar Žiga | 1999 | TSK Valkarton Logatec | 01:59.6 | 00:03.9 | 35 |
3 | Kranjc Matevž | 1999 | AK Kobarid | 02:00.7 | 00:05.0 | 31 |
4 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 02:01.8 | 00:06.1 | 28 |
5 | Bašek Erik | 1999 | AK Pivka | 02:16.7 | 00:21.0 | 26 |
6 | Brožič Vid | 1999 | AK Pivka | 02:22.0 | 00:26.3 | 25 |
7 | Strle Beno | 1999 | ŠD Hotedršica | 02:33.9 | 00:38.2 | 24 |
8 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 02:34.5 | 00:38.8 | 23 |
9 | Zorec Igor | 1999 | AK Pivka | 02:55.9 | 01:00.2 | 22 |
Dečki E (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovač Enej | 1998 | TD Bovec | 04:02.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 04:29.1 | 00:27.0 | 35 |
3 | Mugerli Aljaž | 1998 | AD Posočje | 04:37.9 | 00:35.8 | 31 |
4 | Franetič Matej | 1998 | AK Pivka | 04:49.1 | 00:47.0 | 28 |
Dečki F (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 03:59.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Otoničar Blaž | 1997 | AD Mass Ljubljana | 04:02.4 | 00:02.6 | 35 |
3 | Čič Matic | 1997 | AD Mass Ljubljana | 04:14.4 | 00:14.6 | 31 |
4 | Mlakar Leon | 1997 | ŠD Tabor Žiri | 04:16.3 | 00:16.5 | 28 |
5 | Arcet Mitja | 1997 | TD Bovec | 04:21.0 | 00:21.2 | 26 |
6 | Savič Simon | 1997 | AK Postojna | 04:31.6 | 00:31.8 | 25 |
7 | Nusdolfer Jan | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:36.3 | 00:36.5 | 24 |
8 | Vitežnik Jure | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:43.0 | 00:43.2 | 23 |
9 | Slavec Jakob | 1997 | AK Pivka | 04:50.2 | 00:50.4 | 22 |
Dečki G (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Štrukelj Tevž | 1996 | TD Bovec | 03:49.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pašič Emil | 1996 | AK Pivka | 03:53.0 | 00:03.2 | 35 |
Dečki H (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pirjevec Rok | 1995 | AK Pivka | 07:05.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Strle Blaž | 1995 | ŠD Hotedršica | 07:28.7 | 00:23.6 | 35 |
Dečki I (letnik 1994) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rupnik Dejan | 1994 | ŠD Hotedrščica | 06:04.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Sedmak Dominik | 1994 | AK Pivka | 06:07.5 | 00:03.0 | 35 |
3 | Želodec Janez | 1994 | AK Pivka | 06:13.5 | 00:09.0 | 31 |