11. Tek Sotočja |
Tolmin, 14.4.2012 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | AD Posočje | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Matej Gaberšček | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 104 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2005 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Leban Marta Marija | 2005 | AD Posočje | 01:17.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Domevšček Lia | 2005 | TK Kobarid | 01:24.7 | 00:07.7 | 35 |
3 | Tušar Ariana | 2005 | TK Kobarid | 01:25.4 | 00:08.4 | 31 |
4 | Konavec Eva | 2005 | TK Kobarid | 01:26.1 | 00:09.1 | 28 |
5 | Jež Vita | 2005 | AD Posočje | 01:26.9 | 00:09.9 | 26 |
6 | Kalanj Nena | 2006 | TK Kobarid | 01:35.1 | 00:18.1 | 25 |
7 | Skočir Urša | 2005 | AD Posočje | 01:37.6 | 00:20.6 | 24 |
8 | Kavčič Zarja | 2005 | AD Posočje | 01:40.7 | 00:23.7 | 23 |
9 | Jermol Larisa | 2005 | AD Posočje | 01:41.6 | 00:24.6 | 22 |
10 | Prelaz Ula | 2006 | ŠD Hotedrščica | 01:42.7 | 00:25.7 | 21 |
11 | Kopatin Sara | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 02:25.4 | 01:08.4 | 20 |
12 | Rutar Manca | 2009 | AD Posočje | 02:56.5 | 01:39.5 | 19 |
Deklice B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gašič Lara | 2004 | AK Postojna | 01:10.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 01:14.6 | 00:04.6 | 35 |
3 | Sovdat Žana | 2004 | AD Posočje | 01:16.8 | 00:06.8 | 31 |
4 | Kanalec Hana | 2004 | TK Kobarid | 01:17.5 | 00:07.5 | 28 |
5 | Kramar Roš Eva Klara | 2004 | TK Kobarid | 01:18.5 | 00:08.5 | 26 |
6 | Cvijanovič Lara | 2004 | AD Posočje | 01:23.7 | 00:13.7 | 25 |
7 | Poljak Neja | 2004 | AD Posočje | 01:24.1 | 00:14.1 | 24 |
8 | Kurinčič Neža | 2004 | TK Kobarid | 01:28.1 | 00:18.1 | 23 |
9 | Fortuna Lara | 2004 | Most na Soči | 01:29.1 | 00:19.1 | 22 |
10 | Bajt Lucija | 2004 | AD Posočje | 01:31.9 | 00:21.9 | 21 |
11 | Muha Manca | 2004 | TD Bistrc | 01:32.3 | 00:22.3 | 20 |
12 | Rutar Sara | 2004 | AD Posočje | 01:33.7 | 00:23.7 | 19 |
13 | Rovšček Soto Qantu Angelina | 2004 | AD Posočje | 01:36.2 | 00:26.2 | 18 |
Deklice C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Lara | 2003 | OŠ Dobravlje | 02:36.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Leban Mara Mei | 2003 | AD Posočje | 02:37.9 | 00:01.6 | 35 |
3 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 02:45.7 | 00:09.4 | 31 |
4 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 03:01.2 | 00:24.9 | 28 |
Deklice D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 02:14.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 02:17.3 | 00:03.1 | 35 |
3 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 02:29.4 | 00:15.2 | 31 |
4 | Valentinčič Neža | 2002 | AD Posočje | 02:42.0 | 00:27.8 | 28 |
5 | Faletič Pia | 2002 | AD Posočje | 02:58.3 | 00:44.1 | 26 |
6 | Rutar Katarina | 2002 | AD Posočje | 03:26.8 | 01:12.6 | 25 |
Deklice E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 04:12.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Breganski Iris | 2001 | TD Bovec | 04:36.5 | 00:23.9 | 35 |
Deklice F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 03:49.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 03:52.9 | 00:03.6 | 35 |
3 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 03:58.8 | 00:09.5 | 31 |
4 | Prah Jerneja | 2000 | OŠ Blanca | 04:01.1 | 00:11.8 | 28 |
5 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 04:02.2 | 00:12.9 | 26 |
6 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 04:08.1 | 00:18.8 | 25 |
7 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 04:19.9 | 00:30.6 | 24 |
8 | Bozja Nika | 2000 | TD Bovec | 04:44.0 | 00:54.7 | 23 |
Deklice G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 03:52.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šturm Nika | 1999 | TK Kobarid | 03:52.9 | 00:00.6 | 35 |
3 | Kranjec Hana | 1999 | OŠ Blanca | 04:03.6 | 00:11.3 | 31 |
4 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 04:37.5 | 00:45.2 | 28 |
Deklice H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 07:28.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 07:38.6 | 00:10.0 | 35 |
3 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 08:36.4 | 01:07.8 | 31 |
4 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedrščica | 09:40.1 | 02:11.5 | 28 |
Deklice I (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 07:49.1 | 00:00.0 | 40 |
Dečki A (letnik 2005 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:15.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 01:16.2 | 00:01.2 | 35 |
3 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:16.8 | 00:01.8 | 31 |
4 | Leban Parada Santiag | 2005 | AD Posočje | 01:19.9 | 00:04.9 | 28 |
5 | Leban Jaka | 2005 | AD Posočje | 01:23.4 | 00:08.4 | 26 |
6 | Šmid Daniel | 2005 | TK Kobarid | 01:24.0 | 00:09.0 | 25 |
7 | Gerbec Staš | 2005 | AD Posočje | 01:26.2 | 00:11.2 | 24 |
8 | Gomilšček Gal | 2005 | TK Kobarid | 01:26.6 | 00:11.6 | 23 |
9 | Laharnar Teo | 2005 | AD Posočje | 01:31.0 | 00:16.0 | 22 |
10 | Špacapan Matevž | 2005 | ŠD Hotedršica | 01:31.7 | 00:16.7 | 21 |
11 | Bizjak Jan | 2005 | TD Bovec | 01:32.7 | 00:17.7 | 20 |
12 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 01:39.2 | 00:24.2 | 19 |
13 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 01:58.4 | 00:43.4 | 18 |
14 | Uršič Fratina Erazem | 2007 | TK Kobarid | 02:01.4 | 00:46.4 | 17 |
15 | Muha Matic | 2006 | TD Bistrc | 02:08.5 | 00:53.5 | 16 |
16 | Gauster Luka | 2007 | TD Bovec | 02:28.7 | 01:13.7 | 15 |
17 | Gauster Tim | 2009 | TD Bovec | 03:38.4 | 02:23.4 | 14 |
UDL | Lozej Matic | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | UDL | 00:00.0 | 0 |
UDL | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | UDL | 00:00.0 | 0 |
Dečki B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Korošeč Leon | 2004 | TK Kobarid | 01:12.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šturm Primož | 2004 | AD Posočje | 01:17.8 | 00:05.1 | 35 |
3 | Rutar Tomaž | 2004 | AD Posočje | 01:18.3 | 00:05.6 | 31 |
4 | Kenda Avguštin | 2004 | AD Posočje | 01:18.7 | 00:06.0 | 28 |
Dečki C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 02:13.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 02:18.3 | 00:05.1 | 35 |
3 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 02:44.4 | 00:31.2 | 31 |
Dečki D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 02:16.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kurinčič Jakob | 2002 | TK Kobarid | 02:23.2 | 00:07.2 | 35 |
3 | Jež Matic | 2002 | Most na Soči | 02:29.7 | 00:13.7 | 31 |
4 | Gorišek Gašper | 2002 | OŠ Blanca | 02:31.7 | 00:15.7 | 28 |
5 | Skočir Matic | 2002 | Tolmin | 02:38.2 | 00:22.2 | 26 |
Dečki E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 04:05.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cvijanovič Alen | 2001 | AD Posočje | 04:07.0 | 00:01.3 | 35 |
3 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 04:25.8 | 00:20.1 | 31 |
4 | Menič Klemen | 2001 | TD Bovec | 04:29.6 | 00:23.9 | 28 |
Dečki F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | 2000 | TD Bovec | 03:36.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 03:38.7 | 00:02.1 | 35 |
3 | Kravanja Žiga | 2000 | TD Bovec | 03:44.0 | 00:07.4 | 31 |
4 | Krošelj Rok | 2000 | OŠ Blanca | 04:32.9 | 00:56.3 | 28 |
5 | Bikovski Filip | 2000 | TD Bovec | 04:39.4 | 01:02.8 | 26 |
Dečki G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šturm Danijel | 1999 | Tolmin | 03:38.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Jevšček Jernej | 1999 | AD Nova Aurora Koper | 03:42.4 | 00:04.2 | 35 |
3 | Gorišek Nejc | 1999 | OŠ Blanca | 03:47.5 | 00:09.3 | 31 |
4 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 03:50.8 | 00:12.6 | 28 |
5 | Benedejčič Žan | 1999 | AD Posočje | 03:54.3 | 00:16.1 | 26 |
6 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 04:01.2 | 00:23.0 | 25 |
7 | Kutin Matija | 1999 | TD Bovec | 04:03.6 | 00:25.4 | 24 |
8 | Moroz Matevž | 1999 | ŠD Hotedršica | 04:36.6 | 00:58.4 | 23 |
Dečki H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 07:45.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Eržen Tine | 1998 | ŠD Hotedršica | 07:47.1 | 00:01.9 | 35 |