13. Vipavski tek - mladina |
Vipava, 29.3.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | TD Burja Vipava | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Darko Hrovatin | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 153 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Dea | TK Kobarid | 01:01.72 | 00:00.00 | 40 |
2 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 01:03.19 | 00:01.47 | 35 |
3 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 01:04.99 | 00:03.27 | 31 |
4 | Tominc Nika | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:07.68 | 00:05.96 | 28 |
5 | Majnik Neža | OŠ Simona Jenka | 01:10.81 | 00:09.09 | 26 |
6 | Lamper Nina | AD Posočje | 01:13.86 | 00:12.14 | 25 |
7 | Leban Lana | AD Posočje | 01:15.36 | 00:13.64 | 24 |
8 | Štritof Manca | Škofja Loka | 01:22.20 | 00:20.48 | 23 |
9 | Lukan Nina | Škofja Loka | 01:31.35 | 00:29.63 | 22 |
10 | Žagar Tia | AK Kobarid | 01:41.89 | 00:40.17 | 21 |
11 | Majnik Urška | Kranj | 02:01.86 | 01:00.14 | 20 |
12 | Furlan Špela | ŠD Nanos Podnanos | 02:20.13 | 01:18.41 | 19 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | TK Kobarid | 02:11.03 | 00:00.00 | 40 |
2 | Valenčič Nežka | AK Pivka | 02:12.83 | 00:01.80 | 35 |
3 | Taletovič Nadira | AD Posočje | 02:14.90 | 00:03.87 | 31 |
4 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 02:15.49 | 00:04.46 | 28 |
5 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 02:20.63 | 00:09.60 | 26 |
6 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 02:22.55 | 00:11.52 | 25 |
7 | Leban Parada Emanuela | AD Posočje | 02:23.98 | 00:12.95 | 24 |
8 | Likar Urša | ŠD Nanos Podnanos | 02:25.78 | 00:14.75 | 23 |
9 | Kalanj Lara | AK Kobarid | 02:40.00 | 00:28.97 | 22 |
10 | Mislej Nika | ŠD Nanos Podnanos | 02:41.28 | 00:30.25 | 21 |
11 | Lavtar Katja | Poljane | 02:41.89 | 00:30.86 | 20 |
12 | Krečič Terezija | TD Burja Vipava | 02:51.26 | 00:40.23 | 19 |
13 | Klanjšček Eva | AD Posočje | 03:01.11 | 00:50.08 | 18 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 02:08.88 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 02:14.97 | 00:06.09 | 35 |
3 | Rutar Katja | AD Posočje | 02:18.48 | 00:09.60 | 31 |
4 | Gerbec Nuša | AD Posočje | 02:19.14 | 00:10.26 | 28 |
5 | Sovdat Julija | AD Posočje | 02:19.53 | 00:10.65 | 26 |
6 | Šturm Nika | TK Kobarid | 02:20.48 | 00:11.60 | 25 |
7 | Koren Eva | AK Kobarid | 02:23.62 | 00:14.74 | 24 |
8 | Matajurc Ana | TD Bovec | 02:43.59 | 00:34.71 | 23 |
9 | Štritof Ana | Škofja Loka | 02:46.94 | 00:38.06 | 22 |
10 | Pintar Mateja | ŠD Tabor Žiri | 02:48.46 | 00:39.58 | 21 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | TD Bovec | 02:28.64 | 00:00.00 | 40 |
2 | Plaznik Maja | TK Šmarnogorska naveza | 02:34.17 | 00:05.53 | 35 |
3 | Klemenčič Nina | TK Tržiške strele | 02:38.23 | 00:09.59 | 31 |
4 | Žlogar Tina | AD Mass Ljubljana | 02:44.62 | 00:15.98 | 28 |
5 | Kavs Živa | TD Bovec | 02:51.54 | 00:22.90 | 26 |
6 | Gregorčič Tinkara | AD Posočje | 02:53.45 | 00:24.81 | 25 |
7 | Rutar Klara | AD Posočje | 02:53.68 | 00:25.04 | 24 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kurinčič Tina | AK Kobarid | 02:52.21 | 00:00.00 | 40 |
2 | Ivančič Zala | AK Kobarid | 03:00.46 | 00:08.25 | 35 |
3 | Kravanja Špela | TD Bovec | 03:06.13 | 00:13.92 | 31 |
4 | Matajurc Kristina | TD Bovec | 03:21.91 | 00:29.70 | 28 |
5 | Komac Nina | TD Bovec | 03:44.97 | 00:52.76 | 26 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 03:41.66 | 00:00.00 | 40 |
2 | Sovdat Veronika | AD Posočje | 03:43.88 | 00:02.22 | 35 |
3 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 03:44.50 | 00:02.84 | 31 |
4 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 03:52.19 | 00:10.53 | 28 |
5 | Černe Martina | AD Mass Ljubljana | 04:07.57 | 00:25.91 | 26 |
6 | Otoničar Anja | AK Pivka | 04:15.52 | 00:33.86 | 25 |
7 | Klanjšček Nina | AD Posočje | 04:38.60 | 00:56.94 | 24 |
8 | Valenčič Tamara | AK Pivka | 04:49.79 | 01:08.13 | 23 |
9 | Rutar Monika | AD Posočje | 05:03.80 | 01:22.14 | 22 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stres Adrijana | TD Bovec | 03:34.36 | 00:00.00 | 40 |
2 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 03:38.33 | 00:03.97 | 35 |
3 | Vrečar Ana | Kronos Ljubljana | 03:41.21 | 00:06.85 | 31 |
4 | Kovač Dalija | TD Bovec | 03:44.53 | 00:10.17 | 28 |
5 | Lesar Živa | TD Burja Vipava | 03:47.12 | 00:12.76 | 26 |
6 | Ručna Anja | AK Kobarid | 03:56.58 | 00:22.22 | 25 |
7 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 04:02.28 | 00:27.92 | 24 |
8 | Melink Veronika | AD Posočje | 04:03.32 | 00:28.96 | 23 |
9 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 04:05.76 | 00:31.40 | 22 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stanonik Katja | ŠD Tabor Žiri | 07:08.17 | 00:00.00 | 40 |
2 | Lazar Lea | TD Bovec | 07:36.35 | 00:28.18 | 35 |
3 | Krečič Veronika | TD Burja Vipava | 07:44.49 | 00:36.32 | 31 |
4 | Leoni Sabina | OŠ Idrija | 08:22.75 | 01:14.58 | 28 |
Deklice I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žagar Andreja | TD Bovec | 06:50.84 | 00:00.00 | 40 |
2 | Komac Tanja | TD Bovec | 07:08.59 | 00:17.75 | 35 |
3 | Kovač Tadeja | TK Triwey | 08:17.45 | 01:26.61 | 31 |
3 | Herman Lucija | AD Posočje | 08:17.45 | 01:26.61 | 31 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kranjc Urban | AK Kobarid | 01:02.63 | 00:00.00 | 40 |
2 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:04.65 | 00:02.02 | 35 |
3 | Murovec Gašper | OŠ Čepovan | 01:05.54 | 00:02.91 | 31 |
4 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 01:07.73 | 00:05.10 | 28 |
5 | Pintar Aljaž | ŠD Tabor Žiri | 01:08.37 | 00:05.74 | 26 |
6 | Tomšič Nejc | OŠ Antona Znideršiča | 01:10.07 | 00:07.44 | 25 |
7 | Zrimšek Arne | OŠ 8 talcev | 01:10.55 | 00:07.92 | 24 |
8 | Stanonik Erazem | ŠD Tabor Žiri | 01:12.53 | 00:09.90 | 23 |
9 | Župančič Klemen | TD Bovec | 01:17.31 | 00:14.68 | 22 |
10 | Kenda Matic | TD Bovec | 01:18.06 | 00:15.43 | 21 |
11 | Kamberij Benjamin | Vrtec Jesenice | 01:25.08 | 00:22.45 | 20 |
12 | Žagar Nejc | AK Kobarid | 01:29.93 | 00:27.30 | 19 |
13 | Vitežnik Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:35.33 | 00:32.70 | 18 |
14 | Lukan Jan | Škofja Loka | 01:39.69 | 00:37.06 | 17 |
15 | Bolčina Jernej | TD Burja Vipava | 02:36.18 | 01:33.55 | 16 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rabuzin Gregor | AD Kladivar Celje | 01:57.45 | 00:00.00 | 40 |
2 | Berginc Matic | AK Kobarid | 02:00.46 | 00:03.01 | 35 |
3 | Drol Luka | AD Posočje | 02:04.46 | 00:07.01 | 31 |
4 | Furlan Gašper | ŠD Nanos Podnanos | 02:07.65 | 00:10.20 | 28 |
5 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 02:10.23 | 00:12.78 | 26 |
6 | Čop Gašper | AD Posočje | 02:15.99 | 00:18.54 | 25 |
6 | Erzetič Jan | TD Bovec | 02:15.99 | 00:18.54 | 25 |
8 | Čufer Patrik | TD Burja Vipava | 02:17.98 | 00:20.53 | 23 |
9 | Arcet Denis | TD Bovec | 02:23.98 | 00:26.53 | 22 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Hren Tine | TK Šmarnogorska naveza | 02:01.05 | 00:00.00 | 40 |
1 | Kutin Tim | AD Posočje | 02:01.05 | 00:00.00 | 40 |
3 | Rozman Timotej | TK Šmarnogorska naveza | 02:07.77 | 00:06.72 | 31 |
4 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 02:13.27 | 00:12.22 | 28 |
5 | Podreka Kevin | AD Posočje | 02:15.15 | 00:14.10 | 26 |
6 | Pirih Vine | AD Posočje | 02:15.63 | 00:14.58 | 25 |
7 | Kutin Nik | AD Posočje | 02:17.02 | 00:15.97 | 24 |
8 | Nabergoj Anže | ŠD Nanos Podnanos | 02:17.94 | 00:16.89 | 23 |
9 | Božič Sergej | ŠD Nanos Podnanos | 02:21.48 | 00:20.43 | 22 |
10 | Klinkon Mike | AD Posočje | 02:35.67 | 00:34.62 | 21 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovač Enej | TD Bovec | 02:29.20 | 00:00.00 | 40 |
2 | Erzetič Robi | TD Bovec | 02:32.10 | 00:02.90 | 35 |
3 | Leban Tine | AD Posočje | 02:37.42 | 00:08.22 | 31 |
4 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 02:42.84 | 00:13.64 | 28 |
5 | Murovec Aljaž | AK Kobarid | 02:52.98 | 00:23.78 | 26 |
6 | Eržen Tine | ŠD Hotedrščica | 02:56.89 | 00:27.69 | 25 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kaučič Davor | AD Kladivar Celje | 02:29.70 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šorli Gregor | AD Posočje | 02:33.62 | 00:03.92 | 35 |
3 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 02:34.09 | 00:04.39 | 31 |
4 | Blažek Tadej | AD Mass Ljubljana | 02:34.68 | 00:04.98 | 28 |
5 | Rakušček Cene | ŠD Tabor Žiri | 02:42.92 | 00:13.22 | 26 |
6 | Volarič Martin | TK Kobarid | 02:47.56 | 00:17.86 | 25 |
7 | Čič Matic | AD Mass Ljubljana | 02:48.75 | 00:19.05 | 24 |
8 | Raspor Tilen | TD Burja Vipava | 02:49.00 | 00:19.30 | 23 |
9 | Nabergoj Ambrož | ŠD Nanos Podnanos | 02:50.65 | 00:20.95 | 22 |
10 | Arcet Mitja | TD Bovec | 02:51.10 | 00:21.40 | 21 |
11 | Stanonik Simon | ŠD Tabor Žiri | 02:52.67 | 00:22.97 | 20 |
12 | Poljanšek Nejc | ŠD Tabor Žiri | 02:53.36 | 00:23.66 | 19 |
13 | Mlakar Leon | ŠD Tabor Žiri | 03:01.06 | 00:31.36 | 18 |
14 | Poljanšek Lenart | ŠD Tabor Žiri | 03:04.51 | 00:34.81 | 17 |
15 | Božič Patrik | ŠD Nanos Podnanos | 03:08.10 | 00:38.40 | 16 |
16 | Vitežnik Jure | ŠD Nanos Podnanos | 03:08.45 | 00:38.75 | 15 |
17 | Komac Filip | TD Bovec | 03:19.63 | 00:49.93 | 14 |
18 | Savič Simon | Postojna | 03:24.27 | 00:54.57 | 13 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Štrukelj Tevž | TD Bovec | 03:35.53 | 00:00.00 | 40 |
2 | Pašič Emil | AK Pivka | 03:40.73 | 00:05.20 | 35 |
3 | Šoštarič Andraž | ŠD Planjava | 03:45.31 | 00:09.78 | 31 |
4 | Lazar Nejc | ŠD Tabor Žiri | 03:53.27 | 00:17.74 | 28 |
5 | Kopač Benjamin | ŠD Tabor Žiri | 04:06.96 | 00:31.43 | 26 |
6 | Mislej Denis | ŠD Nanos Podnanos | 04:14.43 | 00:38.90 | 25 |
7 | Viteznik Boštjan | ŠD Nanos Podnanos | 04:35.30 | 00:59.77 | 24 |
8 | Petrič Miha | ŠD Hotedrščica | 04:50.69 | 01:15.16 | 23 |
9 | Musič Dino | ŠD Hotedrščica | 05:03.21 | 01:27.68 | 22 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klanjšček Miha | AD Posočje | 03:48.34 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šraml Martin | ŠD Nanos Podnanos | 04:00.91 | 00:12.57 | 35 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 06:37.52 | 00:00.00 | 40 |
2 | Mithans Miha | Vrtojba | 06:45.56 | 00:08.04 | 35 |
3 | Grdadolnik Erik | ŠD Tabor Žiri | 06:49.22 | 00:11.70 | 31 |
4 | Leban Blaž | AD Posočje | 07:05.65 | 00:28.13 | 28 |
5 | Bratina Rok | AD Posočje | 07:10.93 | 00:33.41 | 26 |
6 | Rupnik Dejan | ŠD Hotedrščica | 08:25.62 | 01:48.10 | 25 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Čehovin Urban | TD Burja Vipava | 05:49.03 | 00:00.00 | 40 |
2 | Bolčina Matija | TD Burja Vipava | 06:01.96 | 00:12.93 | 35 |
3 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedrščica | 06:27.99 | 00:38.96 | 31 |
4 | Pašič Armin | AK Pivka | 06:41.53 | 00:52.50 | 28 |
5 | Podobnik Uroš | AD Posočje | 07:06.31 | 01:17.28 | 26 |