Skupno točkovanje in udeležba 2013 - Mladina po kategorijah

Tekme:

  1. tekma - 18. Vipavski tek, Vipava, 6.4.2013
  2. tekma - 12. Tek sotočja, Tolmin, 13.4.2013
  3. tekma - 12. Bovški tek, Bovec, 28.4.2013
  4. tekma - 29. Petelinjski tek, Petelinje, 11.5.2013
  5. tekma - 10. Majski tek, Ajdovščina, 18.5.2013
  6. tekma - 42. Tek prijateljstva, Hotedršica, 25.5.2013
  7. tekma - 6. Bistrški tek, Črne njive, 15.6.2013
  8. tekma - 11. Dobravski tek, Dobravlje, 30.6.2013
  9. tekma - 18. Kraški tek, Povir, 14.9.2013
  10. tekma - Mladinski teki po ulicah Cerkna, Cerkno, 21.9.2013


Število tekem, ki štejejo za pokal: 6
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Število prijavljenih: 495

 

Razvrstitev po kategorijah

 

Deklice A (letnik 2006 in mlajše)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 7 Kalanj Nena 2006 TK Kobarid   40 40 40 31     40 40 40
2 230 10 Sardoč Miša 2007 ŠD Nanos Podnanos 40 35 35 35 40 40 40 35 35 35
3 178 7 Uršič Nika 2006 TK Kobarid   31 28   28 35   28 28 28
4 165 8 Kopatin Sara 2008 ŠD Nanos Podnanos 26 25 25 31 26 31   25 26  
5 155 8 Leban Katja 2007 AD Posočje   24 22 28 24 28   22 25 26
6 134 6 Breščak Žana 2007 Potoče 24 21     21 24   21 23  
7 131 6 Domevšček Naja 2007 TK Kobarid 22   20   15   26 24   24
8 123 7 Jevšček Nika 2007 AD Nova Aurora Koper 21   15 26   19   19 22 16
9 122 8 Kanalec Vita 2008 TK Kobarid 20 18 13   19 22 25 18   18
10 120 10 Furlan Gaja 2008 ŠD Nanos Podnanos 17 17 11 25 18 18 24 16 18 15
11 110 10 Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos 14 14 5 24 13 17 22 13 19 12
12 99 8 Sardoč Pika 2009 ŠD Nanos Podnanos 15 13 9   12   23 15 20 13
13 97 3 Sovdat Ajda 2006 AD Posočje     31   35         31
14 83 3 Kravanja Zoja 2007 TD Bovec   26 26       31      
15 82 3 Ivančič Evita 2007 TK Kobarid         25     26 31  
16 76 4 Tušar Urša 2008 TK Kobarid 18       20       21 17
17 58 4 Rutar Manca 2009 AD Posočje   16 8   17     17    
18 52 2 Bičič Gaja 2007 TD Bovec 28   24              
19 44 2 Sovdat Gaja 2008 AD Posočje         22         22
20 37 4 Rutar Eva 2011 AD Posočje   12 4   9     12    
21 35 1 Vičič Maša 2006               35      
21 35 1 Mužina Neja 2006 AD Nova Aurora Koper 35                  
23 31 1 Kokotec Lana 2006 AD Piran               31    
23 31 1 Fabčič Klara 2006 ŠD Nanos Podnanos 31                  
25 30 2 Komac Perinčič Žana 2008 TD Bovec   20 10              
26 28 1 Poljak Nina 2006 Posočje   28                
26 28 1 Tomažič Žana 2006 OŠ Podgrad             28      
28 26 1 Vehar Lara 2006 ŠD Hotedršica           26        
29 25 1 Zelenec Katja 2007 ŠD Hotedršica           25        
29 25 1 Župannčič Tia 2007 TD Bovec 25                  
29 25 1 Čeplak Neja 2006 OŠ Cerkno                   25
32 24 1 Tavčar Nika 2007 ŠD Brinj Povir                 24  
33 23 1 Cevec Julija 2010 Vrtec pri mami       23            
33 23 1 Župančič Ana 2007 TD Bovec 23                  
33 23 1 Krkoč Uršula 2007 ŠD Nanos Podnanos         23          
33 23 1 Moroz Lana 2007 ŠD Hotedršica           23        
33 23 1 Obid Helena 2006 OŠ Cerkno                   23
33 23 1 Čarga Manca 2007 TD Bovec     23              
33 23 1 Bizjak Ema 2006 OŠ Lokavec               23    
33 23 2 Ferjančič Ana 2010 ŠD Nanos Podnanos 12       11          
33 23 1 Fon Tajda 2006 TK Kobarid   23                
42 22 1 Fortunat Manca 2007 AD Posočje   22                
43 21 1 Celin Naja 2011 TD Bistrc             21      
43 21 1 Vehar Vita 2009 ŠD Hotedršica           21        
43 21 1 Florjančič Isabela 2006 OŠ Cerkno                   21
43 21 1 Cernatič Lana 2007 TD Bovec     21              
47 20 1 Lahajnar Maja 2006 OŠ Cerkno                   20
47 20 1 Mamič Hana 2006 OŠ Dobravlje               20    
47 20 1 Rupnik Tjaša 2008 ŠD Hotedršica           20        
50 19 1 Obid Neža 2007 OŠ Cerkno                   19
50 19 1 Uršič Julija 2008 Idrija   19                
50 19 1 Mlekuž Manca 2007 TD Bovec     19              
50 19 1 Valič Isa 2007 Vipava 19                  
54 18 1 Mlekuž Kamarić Niki 2008 TD Bovec     18              
55 17 1 Jarkovič Lara 2007 Grosuplje     17              
56 16 1 Leban Andreja 2007 Ajdovščina         16          
56 16 1 Nagode Ema 2010 ŠD Hotedršica           16        
56 16 1 Suša Pia 2010 Vipava 16                  
56 16 1 Terpin Eva 2008 Godovič     16              
60 15 1 Krapež Timeja 2009 Tolmin   15                
61 14 1 Poienel Anabela 2006 Ljubljana - Črnuče     14              
61 14 1 Breščak Mia 2008 ŠD Nanos Podnanos               14    
61 14 1 Ušaj Tajda 2008 Vrtojba         14          
61 14 1 Kranjc Lejla 2009 Vrtec Šentviška gora                   14
65 13 1 Valič Ela 2008 Vipava 13                  
66 12 1 Markovič Lea 2008 TD Bovec     12              
67 11 1 Strilič Ana 2010 Vipava 11                  
68 10 1 Margon Vita 2010 ŠD Nanos Podnanos         10          
69 7 1 Zorč Mia 2008 TD Bovec     7              
70 6 1 Svetičič Maja 2010 TK Kobarid     6              

 

Deklice B (letnik 2005)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 10 Domevšček Lia 2005 TK Kobarid 31 40 40 35 31 35 40 40 40 40
2 220 8 Uljan Nina 2005 TD Bistrc 35   35 40 35 40 35 31 35  
3 187 10 Tušar Ariana 2005 TK Kobarid 26 31 26 31 28 31 31 28 28 35
4 161 6 Skočir Urša 2005 AD Posočje 23 28 28   26     25   31
5 91 3 Sladič Eva 2005 TD Bovec 25 35 31              
6 75 2 Bajc Natalija 2005 Col         40     35    
7 72 3 Bajec Lia 2005 OŠ Col 24       24     24    
8 71 2 Leban Marta Marija 2005 AD Posočje 40               31  
9 54 2 Konavec Eva 2005 TK Kobarid 28 26                
10 50 2 Zalar Belin 2005 TD Bovec   25 25              
11 46 2 Terlikar Jerneja 2005 TK Kobarid 22 24                
12 28 1 Marinšek Tinkara 2005 OŠ Podgrad             28      
12 28 1 Kržišnik Alja Vita 2005             28        
12 28 1 Vojska Hana 2005 OŠ Cerkno                   28
15 26 1 Kuzmin Julija 2005 AD Piran               26    
15 26 1 Benigar Maša 2005 OŠ Podgrad             26      
15 26 1 Filipič Lara 2005 OŠ Cerkno                   26
18 25 1 Fras Zoja 2005 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         25          
19 24 1 Svetičič Nika 2005 TK Kobarid     24              
20 23 1 Benko Ina 2005 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         23          
21 22 1 Ferjančič Maruša 2005 OŠ Budanje         22          
22 21 1 Breščak Nina 2005 Potoče         21          
23 20 1 Černe Ema 2005 Budanje         20          

 

Deklice C (letnik 2004)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 225 9 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 31 35 40 40 35 40   35 35 31
1 225 10 Žagar Tia 2004 TD Bovec 28 31 31 35 40 35 40 40 31 35
3 200 9 Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid 35 40 35 31 31 28 28 28   28
4 177 5 Rogič Lana 2004 AK Koper           31 35 31 40 40
5 158 9 Kanalec Hana 2004 TK Kobarid 25 28 26 26 26 24 26 26   26
6 144 6 Rutar Sara 2004 AD Posočje 22 22   24 25 23     28  
7 111 4 Žorž Žana 2004 ŠD Nanos Podnanos 26       28 26 31      
8 100 4 Poljak Neja 2004 AD Posočje 24 26   25   25        
9 56 2 Vičič Tisa 2004 TD Bistrc     28 28            
10 47 2 Furlan Špela 2004 ŠD Nanos Podnanos 23       24          
11 40 1 Gašič Lara 2004 AK Postojna 40                  
12 25 1 Fortuna Lara 2004 Most na Soči   25                
12 25 1 Svetičič Anja 2004 OŠ Cerkno                   25
12 25 1 Samokec Ana 2004 TD Bistrc             25      
15 24 1 Štremfelj Daša 2004 OŠ Cerkno                   24
15 24 1 Volk Maja 2004 TD Bistrc             24      
15 24 1 Cvijanovič Lara 2004 AD Posočje   24                
18 23 1 Pašič Ema 2004 AK Pivka       23            
18 23 1 Kacafura Stanič Zala 2004 AD Posočje   23                
20 22 1 Pivk Zala 2004 ŠD Hotedršica           22        

 

Deklice D (letnik 2003)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 235 7 Likar Lara 2003 OŠ Dobravlje 35 40 35   40 40 40 40    
2 211 10 Furlan Sara 2003 ŠD Nanos Podnanos 26 31 28 40 35 35 35 31 35 31
3 204 10 Žgajnar Eva 2003 TD Bovec 25 25 25 35 28 31 28 35 40 35
4 158 7 Sabotič Ines 2003 TD Bovec 24 24 23 31   28 25     26
5 149 5 Čmak Lana 2003 TD Bovec   28 31   31   31 28    
6 50 2 Kenda Teja 2003 AD Posočje   26 24              
7 40 1 Ahtik Gaja 2003 Tekaška šola Živko 40                  
7 40 1 Coren Elisa 2003 Dvojezična šola Špeter     40              
7 40 1 Kubik Živkovič Maša 2003 AK Koper                   40
10 35 1 Leban Mara Mei 2003 AD Posočje   35                
11 31 1 Merhar Lina 2003 AK Postojna 31                  
12 28 1 Stergulc Inesa 2003 TD Bovec 28                  
12 28 1 Kalan Bevk Lucija 2003 OŠ Cerkno                   28
14 26 1 Ćorić Sara 2003 AK Prijedor     26              
14 26 1 Mijatovič Sindi 2003 OŠ Podgrad             26      

 

Deklice E (letnik 2002)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 230 7 Cukjati Karin 2002 TK Kobarid   35   35 40 35 40 40   40
2 202 8 Melihen Barbi 2002 TD Bovec 28 31 31   35 31 35 35   35
3 195 5 Gerbec Pia 2002 AD Posočje 35 40 40 40   40        
4 164 6 Kravanja Zarja 2002 TD Bovec 23 28 26 28 31         28
5 156 8 Korošec Lara 2002 TK Kobarid 22 23 24 26 26 26   28   26
6 108 4 Kranjc Katarina 2002 TK Kobarid   26 23     28   31    
7 97 3 Tominc Nika 2002 AD Nova Aurora Koper 31   35 31            
8 56 2 Vajngerl Maruša 2002 TD Bovec     25       31      
9 50 2 Valentinčič Neža 2002 AD Posočje 25 25                
9 50 2 Rutar Katarina 2002 AD Posočje     22   28          
11 49 2 Gregurovič Nina 2002         24   25        
12 48 2 Faletič Pia 2002 AD Posočje 24 24                
13 40 1 Istenič Zala 2002 AD Mass Ljubljana 40                  
14 31 1 Močnik Maja 2002 OŠ Cerkno                   31
15 28 1 Kurnoga Ana 2002 AK Prijedor     28              
16 26 1 Kopačin Kaja 2002 ŠD Nanos Podnanos 26                  
17 25 1 Škoberne Mia 2002 OŠ Pivka       25            
18 24 1 Nagode Mateja 2002 ŠD Hotedršica           24        
19 22 1 Čebokli Anamarija 2002 TK Kobarid   22                
20 21 1 Konavec Mia 2002 TK Kobarid 21                  
21 20 1 Petrič Metka 2002 Nova Gorica 20                  

 

Deklice F (letnik 2001)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 106 3 Uršič Fratina Menara 2001 TK Kobarid   40 35   31          
2 97 3 Manfreda Dea 2001 TK Kobarid     31   35       31  
3 80 2 Klasič Petra 2001 OŠ Cerkno                 40 40
4 70 2 Ipavec Kristina 2001 OŠ Idrija                 35 35
5 59 2 Zlatoper Lara 2001 OŠ Cerkno                 28 31
6 40 1 Boštjančič Alja 2001 TD Bistrc             40      
6 40 1 Bolčina Nina 2001 OŠ Otlica         40          
6 40 1 Premru Sara 2001 AK Pivka       40            
6 40 1 Pjević Teodora 2001 AK Prijedor     40              
10 35 1 Volk Jana 2001 TD Bistrc             35      
10 35 1 Milosavljević Nataša 2001 AK Pivka       35            
12 31 1 Novakovič Mihaela 2001 AK Pivka       31            
13 28 1 Nusdorfer Špela 2001 OŠ Šturje         28          
13 28 1 Podobnik Izabela 2001 OŠ Cerkno                   28
15 26 1 Bogataj Neja 2001 OŠ Cerkno                 26  

 

Deklice G (letnik 2000)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 8 Žgajnar Tanja 2000 TD Bovec 31 40 40   40 40 40 40   40
2 215 8 Kalanj Lara 2000 TK Kobarid 35 35 35 40 35   35 35   31
3 191 7 Kurinčič Ana 2000 TK Kobarid   31   35 31 35 31 26   28
4 180 8 Bozja Nika 2000 TD Bovec 28 28   28 28   28 25 40 23
5 82 3 Cukjati Hana 2000 TK Kobarid     28         28   26
6 57 2 Ortar Blažka 2000 AD Posočje     26 31            
7 48 2 Uršič Urša 2000 AD Posočje               24   24
8 40 1 Prah Jerneja 2000 AK Sevnica 40                  
9 35 1 Zorjan Špela 2000 OŠ Cerkno                   35
10 31 1 Starc Zala 2000 AD Piran               31    
10 31 1 Trebovac Anja 2000 AK Prijedor     31              
12 26 1 Krkoč Renata 2000 ŠD Nanos Podnanos         26          
12 26 1 Česnik Nika 2000 OŠ Pivka       26            
12 26 1 Štemberger Lara 2000 TD Bistrc             26      
15 25 1 Tomažič Anja 2000 TD Bistrc             25      
15 25 1 Molk Turk Pia 2000 OŠ Pivka       25            
15 25 1 Pirih Tajda 2000 OŠ Cerkno                   25
15 25 1 Likar Urša 2000 ŠD Nanos Podnanos     25              
19 24 1 Mitrovič Adrijana 2000 AK Pivka       24            
19 24 1 Dizdarević Arijana 2000 AK Prijedor     24              
21 23 1 Česnik Maja 2000 OŠ Pivka       23            
22 22 1 Bašič Anita 2000 OŠ Pivka       22            
23 21 1 Radič Nataša 2000 AK Pivka       21            
24 20 1 Perenič Teja 2000 OŠ Pivka       20            
25 19 1 Nadoh Tjaša 2000         19            
26 18 1 Podboj Jelena 2000         18            
27 17 1 Zafred Saša 2000 OŠ Pivka       17            

 

Deklice H (letnik 1999)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 6 Kerkoč Manca 1999 TD Burja Vipava       40 40 40 40 40 40  
2 221 10 Rutar Katja 1999 AD Posočje 31 40 40 35 28 35 31 31 31 40
3 206 9 Grahovič Amina 1999 TD Bovec 35 31 31 31 25   35 35 35 35
4 129 4 Kenda Neja 1999 AD Posočje   35 35 28   31        
5 40 1 Kranjec Hana 1999 AK Sevnica 40                  
6 35 1 Knez Sara 1999 Ajdovščina         35          
7 31 1 Pergar Manca 1999 Lokavec         31          
8 28 1 Kosič Urša 1999 TD Bistrc 28                  
9 26 1 Balič Sanela 1999 AK Pivka       26            
9 26 1 Štrancar Julia 1999 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         26          
11 25 1 Šajn Erika 1999 AK Pivka       25            
12 24 1 Kobal Barbara 1999 Ajdovščina         24          
12 24 1 Slijepčevič Vanesa 1999 AK Pivka       24            
14 23 1 Džajič Sara 1999 OŠ Pivka       23            
15 22 1 Franetič Rebeka 1999 AK Pivka       22            

 

Deklice I (letnik 1998)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 235 6 Gregorčič Tinkara 1998 AD Posočje 40 40 40 40   40     35  
2 212 7 Rutar Klara 1998 AD Posočje   35 31 35 40 31   40 31  
3 186 5 Kmetec Niki 1998 AK Koper   31       35 40   40 40
4 150 5 Moroz Polona 1998 ŠD Hotedršica 35   28 28 31 28        
5 35 1 Kuštrin Zala 1998 TD Bovec     35              
5 35 1 Bajc Lea 1998 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         35          
7 31 1 Brlogar Petra 1998 AK Pivka       31            
8 26 1 Železnik Mateja 1998 AK Pivka       26            

 

Dečki A (letnik 2006 in mlajši)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 8 Kopatin Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos 40 40 40 40 40 40   40 40  
2 207 9 Skočir Anej 2006 TK Kobarid 28 28 35   31 35 40 31 35 26
3 200 10 Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos 35 26 28 31 25 28 35 28 31 40
4 186 6 Poljšak Jan 2006 ŠD Nanos Podnanos 31 31   35 26     35 28  
5 147 6 Žagar Matic 2007 TD Bovec 25   23 28 23       25 23
6 144 9 Maver Matevž 2008 AK Pivka   21 16 25 21 25 24 25 24 21
7 137 9 Skočir Žan 2008 TK Kobarid 23 19 15   20 24 23 24 23 18
8 129 9 Lozej Matic 2008 ŠD Nanos Podnanos 20 18 7 23 14 22 22 22 20  
9 101 3 Kranjc Aljoša 2006 OŠ Šentviška gora   35 31             35
10 76 3 Bajec Tai 2007 Col 26       24     26    
11 75 3 Komac Perinčič Slavk 2006 TD Bovec   25 24 26            
12 68 5 Bajc Žan 2010 Vrtec Krško     3   7   19 20 19  
13 57 2 Žibert Matic 2006 TD Hotedršica           31 26      
14 45 2 Smrekar Leon 2007 TK Kobarid   23 22              
15 43 3 Skočir Marcel 2010 AD Posočje         8     21   14
16 39 2 Ferjančič Nik 2007 ŠD Nanos Podnanos 22       17          
17 35 1 Gruden Ožbej 2006 OŠ Šturje         35          
18 33 2 Uršič Fratina Erazem 2007 TK Kobarid   22 11              
19 31 1 Likar Tadej 2006 OŠ Cerkno                   31
19 31 1 Gerželj Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos             31      
21 29 2 Čelica Filip 2009 Žapuže 19       10          
21 29 2 Gauster Luka 2007 TD Bovec   20 9              
23 28 1 Pirih Masel 2006 OŠ Cerkno                   28
23 28 2 Vidrih Jan 2009 Slap 17       11          
23 28 1 Semenič Tristan 2006 ŠD Nanos Podnanos         28          
23 28 1 Baričič Andrej 2006 OŠ Podgrad             28      
27 26 1 Špacapan Martin 2007 ŠD Hotedršica           26        
27 26 1 Terpin Tine 2006 Godovič     26              
27 26 1 Skralovnik Tenej 2006 OŠ Sežana                 26  
30 25 1 Derenčin Anže 2006               25      
30 25 1 Manfreda Gašper 2006 Modrej     25              
30 25 1 Katarič Rok 2006 OŠ Cerkno                   25
33 24 1 Bratož Žan 2006 ŠD Nanos Podnanos 24                  
33 24 1 Čelik Maks 2006 OŠ Cerkno                   24
33 24 1 Berne Aljaž 2007 AK Pivka       24            
33 24 1 Leban Martin 2007 AD Posočje   24                
37 23 1 Nagode Ivo 2008 ŠD Hotedršica           23        
37 23 1 Bizjak Jernej 2008 Vrtec Lokavec               23    
39 22 1 Kodrič Luka 2006 OŠ Šturje         22          
39 22 1 Kocjan Brin 2008 ŠD Brinj Povir                 22  
39 22 1 Jeram Leban Nace 2006 OŠ Cerkno                   22
42 21 1 Rebec Vid 2008 ŠD Brinj Povir                 21  
42 21 1 Strilič Jakob 2008 Vipava 21                  
42 21 1 Vavken Požarnik Lev 2008 ŠD Hotedršica           21        
42 21 1 Fajfar Erik 2007 Ljubljana     21              
42 21 1 Celin Nik 2007 TD Bistrc             21      
47 20 1 Kenda Andrej 2010 TD Bovec             20      
47 20 1 Krvina Anže 2009             20        
47 20 1 Uršič Anej 2006 OŠ Cerkno                   20
47 20 1 Melihen Kimi 2007 TD Bovec     20              
51 19 1 Černuta Kristjan 2006 TD Bovec     19              
51 19 2 Skočir Tim 2011 TK Kobarid         6         13
51 19 1 Pintar Tristan 2008 Ajdovščina         19          
51 19 1 Peternelj Timotej 2006 OŠ Cerkno                   19
55 18 1 Strilič Pavel 2009 Vipava 18                  
55 18 2 Gauster Tim 2009 TD Bovec   16 2              
55 18 1 Radinović Filip 2007 AK Prijedor     18              
55 18 1 Vodopivec Anže 2006 OŠ Šturje         18          
59 17 1 Kavs Nil 2006 TD Bovec     17              
59 17 1 Čelik Baskar Matic 2007 TK Kobarid                   17
59 17 1 Komac Perinčič Domen 2009 Bovec   17                
62 16 1 Margon Izak 2008 ŠD Nanos Podnanos         16          
62 16 1 Nabergoj Filip 2010 Vipava 16                  
62 16 1 Močnik Luka 2009 Tolmin                   16
65 15 1 Vojska Nace 2008 Cerkno                   15
65 15 1 Ušaj Tjaž 2007 Šempeter         15          
67 14 1 Mlekuž Mathis 2008 TD Bovec     14              
68 13 1 Semenič Vid 2008 ŠD Nanos Podnanos         13          
68 13 1 Grahovič David 2008 TD Bovec     13              
70 12 1 Čelik Aleks 2008 Vrtec Cerkno                   12
70 12 1 Rener Tilen 2008 Ajdovščina         12          
70 12 1 Vajngerl Gašper 2008 TD Bovec     12              
73 10 1 Malič Luka 2007 TD Bovec     10              
74 9 1 Ušaj Tevž 2010 Vrtojba         9          
75 8 1 Kavs Tomaž 2008 TD Bovec     8              
76 6 1 Stevanovič Val 2009 TK Kobarid     6              
77 5 1 Erzetič Nik 2010 TD Bovec     5              
78 4 1 Domevšček Enej 2010 TK Kobarid     4              
79 1 1 Češnovar Rok 2010 Ljubljana     1              
79 1 1 Bizjak Andrej 2010 TD Bovec     1              
79 1 1 Miklavčič Aljać 2010 TD Bovec     1              

 

Dečki B (letnik 2005)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 10 Žgajnar Tim 2005 TD Bovec 40 35 40 40 40 40 40 35 40 40
2 220 9 Žgur Jan 2005 ŠD Nanos Podnanos 35 40 35 35 35   35 40 31 31
3 198 8 Bajc Tomi 2005 Hop2 Krško     31 28 26 35 31 31 35 35
4 180 9 Leban Jaka 2005 AD Posočje   31 25 31 31 31 28 28 28 28
5 163 7 Grahovič Denis 2005 TD Bovec 31 28 26 26 25   26     26
6 152 7 Šmid Daniel 2005 TK Kobarid 28 26 22 24 24 26 24      
7 147 9 Lozej Jakob 2005 ŠD Nanos Podnanos 24 24 24 22 21 25 25 25 24  
8 146 10 Laharnar Teo 2005 AD Posočje 26 23 21 23 20 23 22 24 26 24
9 125 6 Ivančič Ožbej 2005 TK Kobarid 23 22 18   16     23 23  
10 53 2 Gregurovič Nejc 2005         25   28        
11 45 2 Bizjak Jan 2005 TD Bovec 25   20              
12 38 2 Kobal Žiga 2005 ŠD Nanos Podnanos 21       17          
13 28 1 Garbaz Andrea 2005 Dvojezična šola Špeter     28              
13 28 1 Bolčina Nejc 2005 PŠ Otlica         28          
15 26 1 Breščak Anže 2005 OŠ Danila Lokarja Ajdovščina               26    
16 25 1 Špik Nejc 2005 OŠ Cerkno                   25
16 25 1 Peternelj Luka 2005 OŠ Cerkno                 25  
16 25 1 Gerbec Staš 2005 AD Posočje   25                
19 24 1 Špacapan Matevž 2005 ŠD Hotedršica           24        
20 23 1 Čadež Marko 2005 OŠ Cerkno                   23
20 23 1 Peljhan Matej 2005 OŠ Col         23          
20 23 1 Marinšek Tine 2005 OŠ Podgrad             23      
20 23 1 Kravanja Lan 2005 TD Bovec     23              
24 22 1 Zelenec Jan 2005 ŠD Hotedršica           22        
24 22 1 Kocjan Ruj 2005 ŠD Brinj Povir                 22  
24 22 1 Markeljc Domen 2005 OŠ Danilo Lokar Ajdovščna         22          
24 22 1 Bolčina Jernej 2005 TD Burja Vipava 22                  
24 22 1 Bevk Luka 2005 OŠ Cerkno                   22
29 21 1 Mauri Arne 2005 OŠ Cerkno                   21
29 21 1 Penko Jakob 2005 OŠ Pivka       21            
31 19 1 Batič Beno 2005 Ajdovščina         19          
31 19 1 Mlekuž Nejc 2005 TD Bovec     19              
33 18 1 Pintar Aleks 2005 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         18          
34 17 1 Stevanovič Kimi 2005 TK Kobarid     17              

 

Dečki C (letnik 2004)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 8 Kopatin Jan Franc 2004 ŠD Nanos Podnanos 40 40 40 40 40 40   40 40  
2 211 8 Korošec Leon 2004 TK Kobarid 31 31 35 35 28 35   35   40
3 202 8 Rutar Tomaž 2004 AD Posočje 35 35 31 31 31 31     35 35
4 40 1 Volk Žan 2004 Ilirska Bistrica             40      
5 35 1 Studen David 2004 OŠ Podgrad             35      
5 35 1 Bajc Luka 2004 OŠ Col         35          
7 31 1 Volk Patrik 2004 Dobravlje               31    
7 31 1 Frank Matej 2004 OŠ Podgrad             31      
7 31 1 Čelik Baskar Jakob 2004 TK Kobarid                   31
10 28 1 Papotnik Anej 2004 ŠD Hotedršica           28        
10 28 1 Katarič Tit 2004 OŠ Cerkno                   28
10 28 1 Starič Maj 2004 OŠ Blanca 28                  
10 28 1 Leban Miha 2004 AD Posočje   28                
10 28 1 Manfreda Matevž 2004 Modrej     28              
15 26 1 Treven Blaž 2004 ŠD Hotedršica           26        
15 26 1 Mužina Nik 2004 AD Nova Aurora Koper 26                  
15 26 1 Marc Jan 2004 OŠ Šturje         26          
15 26 1 Makuc Luka 2004 OŠ Cerkno                   26
15 26 1 Komac Martin 2004 TD Bovec     26              
20 25 1 Pregellj Jaka 2004 Col         25          
20 25 1 Gaberšček Klemen 2004 OŠ Cerkno                   25

 

Dečki D (letnik 2003)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 7 Kramar Roš Svit 2003 TK Kobarid 40 35   40 40 40   40   40
2 220 7 Skočir Andrej 2003 AD Posočje 35 40 40 35   35   35   35
3 186 9 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 25 26 22 28 31   35 31 35 26
4 180 6 Miklavčič Matija 2003 AD Posočje 31 28   31   28     31 31
5 174 10 Maver Matija 2003 AK Pivka 20 25 23 26 26 31 40 26 25 22
6 166 6 Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje 28 22   25       28 40 23
7 76 3 Sladič Jaka 2003 TD Bovec 22 23 31              
8 53 2 Klasič Blaž 2003 OŠ Cerkno                 28 25
9 48 2 Krkoč Urban 2003 ŠD Nanos Podnanos 24       24          
10 42 2 Črnuta Peter 2003 TD Bovec 21 21                
11 35 1 Benko Oto 2003 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         35          
11 35 1 Brugnizza Lorenzo 2003 Dvojezična šola Špeter     35              
13 31 1 Cimprič Drej 2003 Tolmin   31                
13 31 1 Sankovič Maks 2003 OŠ Podgrad             31      
15 28 1 Peljhan Matjaž 2003 OŠ Col         28          
15 28 1 Codromaz Mattia 2003 Dvojezična šola Špeter     28              
15 28 1 Bevk Urh 2003 OŠ Cerkno                   28
18 26 1 Coren Manuel 2003 Dvojezična šola Špeter     26              
18 26 1 Fabčič Miha 2003 ŠD Nanos Podnanos 26                  
18 26 1 Gombač Rok 2003 AK Sežana                 26  
21 25 1 Marc Rafael 2003 Ajdovščina         25          
21 25 1 Rendič Nik 2003 AD Piran               25    
21 25 1 Marinig Cristian 2003 Dvojezična šola Špeter     25              
24 24 1 Luin Matija 2003 Matavun                 24  
24 24 1 Venko Timon 2003 OŠ Cerkno                   24
24 24 1 Pinterič Tadej 2003 AK Koper               24    
24 24 1 Garbaz Lorenzo 2003 Dvojezična šola Špeter     24              
24 24 1 Taletovič Galib 2003 AD Posočje   24                
29 23 1 Boršo Tjaž 2003 Ajdovščina         23          
29 23 1 Petrič Urban 2003 Nova Gorica 23                  
31 22 1 Rijavec Miha 2003 OŠ Šturje         22          
32 21 1 Leban Urban 2003 TD Bovec     21              
32 21 1 Majdič Tine 2003 OŠ Cerkno                   21
34 20 1 Grahelj Aljaž 2003 AD Posočje   20                
34 20 1 Močnik Miha 2003 OŠ Cerkno                   20
34 20 1 Leban Matic 2003 TD Bovec     20              
37 19 1 Černuta Peter 2003 TD Bovec     19              
38 18 1 Korent Tristan Alessandro 2003 AD Nova Aurora Koper     18              
39 17 1 Jarkovič Jan 2003 OŠ Brinje Grosuplje     17              

 

Dečki E (letnik 2002)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 235 8 Kenda Matic 2002 TD Bovec 40 35 40 40 35 40 35     40
2 230 8 Gaberšček Tobi 2002 TD Bovec 35 40 35   40 35 40 40   31
3 187 7 Kurinčič Jakob 2002 TK Kobarid   31 26 28 31 31 31     35
4 168 6 Skočir Matic 2002 AD Posočje 24 28 25   28     35   28
5 99 4 Vavken Požarnik Maks 2002 ŠD Hotedršica 25   22   26 26        
6 89 3 Župančič Klemen 2002 TD Bovec 26   28 35            
7 81 3 Cernatič Taj 2002 TD Bovec   26 24 31            
8 59 2 Sekač Pino 2002 AD Mass Ljubljana 31         28        
9 53 2 Bahčič Jakob 2002 AK Koper 28 25                
10 51 2 Primc Lovrenc 2002 TD Bistrc       25     26      
11 40 1 Tavčar Aljaž 2002 OŠ Bogomirja Magajne Divača                 40  
12 31 1 Radinović Kristjan 2002 AK Prijedor     31              
13 28 1 Božič Adam 2002 OŠ Podgrad             28      
14 26 1 Balič Anel 2002 AK Pivka       26            
14 26 1 Špik Alen 2002 OŠ Cerkno                   26
16 25 1 Batič Nejc 2002 Ajdovščina         25          
16 25 1 Trpin Tim 2002 ŠD Hotedršica           25        
18 24 1 Džajič Adrijan 2002 AK Pivka       24            
18 24 1 Leban Mitja 2002 Tolmin   24                
20 23 1 Oblak Maj 2002 AD Nova Aurora Koper     23              
21 21 1 Mavrič Martin 2002 TD Bovec     21              
22 20 1 Zalar Liam 2002 TD Bovec     20              
23 19 1 Grahovič Dejan 2002 TD Bovec     19              

 

Dečki F (letnik 2001)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 235 6 Rojc Miha 2001 ŠD Nanos Podnanos 40     40 40 35   40 40  
2 216 8 Cvijanovič Alen 2001 AD Posočje 28 35 31 28   40 35 35   40
3 186 6 Racz Kopi 2001 TD Bovec 26 31   35 28 31       35
4 175 7 Černigoj Tan 2001 AD Posočje   26 28 26   28 31 31   31
5 166 6 Gaberšček Luka 2001 TK Kobarid 24   26 31 26     28 31  
6 154 7 Černigoj Gaj 2001 AD Posočje   25 24 24   26 26 25   28
7 115 3 Zorč Sašo 2001 TD Bovec     40   35   40      
8 75 2 Antonaz Gregor 2001 AK Koper 35 40                
9 59 2 Žorž Žan 2001 AK Koper 31 28                
10 51 2 Zrimšek Arne 2001 Tek je lek 25             26    
11 35 1 Brugnizza Emanuele 2001 Dvojezična šola Špeter     35              
11 35 1 Florjanjančič Vanč 2001 OŠ Cerkno                 35  
13 31 1 Marcos Marc Jurij 2001 Ajdovščina         31          
14 28 1 Pejič Gašper 2001 TD Bovec             28      
14 28 1 Udir Maks 2001 OŠ Cerkno                 28  
16 25 1 Pregelj Andrej 2001 Col         25          
16 25 1 Bubola Teo 2001 AK Pivka       25            
16 25 1 Zekiri Emir 2001 TD Bovec     25              
19 24 1 Mikuž Jernej 2001 Col         24          
20 23 1 Pišot Patrik 2001 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         23          

 

Dečki G (letnik 2000)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 216 6 Pašič Denis 2000 AK Pivka       40   31 35 40 35 35
2 185 8 Bikovski Filip 2000 TD Bovec   31 28 35 24 25 31 35   20
3 160 4 Drol Luka 2000 AD Posočje   40     40 40     40  
4 115 3 Kravanja Žiga 2000 TD Bovec 40   35       40      
5 110 3 Berginc Matic 2000 TD Bovec 35 35 40              
6 53 2 Lukan Urh 2000 ŠD Hotedršica                 28 25
7 52 2 Nagode Matjaž 2000 ŠD Hotedršica                 31 21
8 40 1 Šturm Uroš 2000 OŠ Cerkno                   40
9 35 1 Hladnik Dejan 2000 TSK Logatec           35        
9 35 1 Bešir Žan 2000 Ajdovščina         35          
11 31 1 Švarda Leon 2000 AK Pivka       31            
11 31 1 Cvijić Mirko 2000 AK Prijedor     31              
11 31 1 Hadalin Nik 2000 OŠ Cerkno                   31
11 31 1 Bajc Kristjan 2000 OŠ Col         31          
15 28 1 Šturm Dejan 2000 OŠ Cerkno                   28
15 28 1 Hladnik Luka 2000 TSK Logatec           28        
15 28 1 Štibilj Rok 2000 Ustje         28          
15 28 1 Bezjak Tilen 2000 OŠ Podgrad             28      
19 26 1 Trpin Žan 2000 ŠD Hotedršica           26        
19 26 1 Bric Anej 2000 OŠ Šturje         26          
19 26 1 Mavri Matija 2000 OŠ Cerkno                   26
22 25 1 Škvarč Aljaž 2000 Col         25          
23 24 1 Platiše Tomaž 2000 OŠ Cerkno                   24
24 23 1 Rudolf Tadej 2000 OŠ Cerkno                   23
25 22 1 Uršič Luka 2000 OŠ Cerkno                   22
26 19 1 Primožič Maks 2000 OŠ Cerkno                   19
27 18 1 Primožič Luka 2000 OŠ Cerkno                   18
28 17 1 Peršelj Kristjan 2000 OŠ Cerkno                   17
29 16 1 Derlink Gregor 2000 OŠ Cerkno                   16

 

Dečki H (letnik 1999)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 240 7 Jevšček Jernej 1999 AD Nova Aurora Koper 40   40 40   40   40 40 40
2 215 10 Moroz Matevž 1999 ŠD Hotedršica 31 35 28 35 35 35 40 35 31 24
3 212 6 Kutin Matija 1999 TD Bovec 35 40 35   40 31       31
4 166 8 Moroz Gašper 1999 ŠD Hotedršica 28 31 25 28 23 26     28 23
5 159 7 Dolinar Beno 1999 ŠD Hotedršica 26 28   26 22 21   31 26  
6 110 4 Benedejčič Žan 1999 AD Posočje     26 31 31 22        
7 58 2 Pirih Vine 1999 AD Posočje           23     35  
8 35 1 Lahajnar Domen 1999 OŠ Cerkno                   35
9 31 1 Gaberšček Maj 1999 TD Bovec     31              
10 28 1 Mavri Tilen 1999 OŠ Cerkno                   28
10 28 1 Rupnik Marko 1999 TSK Logatec           28        
10 28 1 Benko Edi 1999 OŠ Danilo Lokar Ajdovščina         28          
13 26 1 Kobal Amadej 1999 Ajdovščina         26          
13 26 1 Vidmar Lapanja Benjamin 1999 OŠ Cerkno                   26
15 25 1 Tušar Nik 1999 OŠ Cerkno                   25
15 25 1 Lukančič Žiga 1999 ŠD Tek je lek           25        
15 25 1 Kretič Anže 1999 Ajdovščina         25          
18 24 1 Bratuš Matej 1999 ŠD Hotedršica           24        
18 24 1 Bric Patrik 1999 OŠ Šturje         24          
20 22 1 Florjančič Maj 1999 OŠ Cerkno                   22
21 21 1 Štremfelj Anže 1999 OŠ Cerkno                   21

 

Dečki I (letnik 1998)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t.
1 191 5 Kerkoč Matic 1998 TD Burja Vipava       40 40 40 31 40    
2 167 5 Pivk Kristan 1998 ŠD Hotedršica   35   31 31 35   35    
3 75 2 Kovač Enej 1998 TD Bovec     35       40      
3 75 2 Erzetič Robi 1998 TD Bovec     40       35      
5 40 1 Mugerli Aljaž 1998 Pojubinj   40                
5 40 1 Eržen Tine 1998 ŠD Hotedršica 40                  
7 35 1 Leskovec Gašper 1998 AK Postojna       35            
7 35 1 Leban Marko 1998 Ajdovščina         35          
9 31 1 Lukan David 1998 ŠD Hotedršica           31        
9 31 1 Rajlić Slađan 1998 AK Prijedor     31              
11 28 1 Meze Domen 1998 ŠD Hotedršica           28        
11 28 1 Knafelc Žan 1998 AK Pivka       28            
13 26 1 Lepčihar Jaka 1998 AK Pivka       26            
NOVICE
  • Prijave na mala maratona
    Pozdravljeni.   Zbiram prijave:  5. ISTRSKI MARATON – 8. april 2018    V kolikor...več10.01.2018
SPONZORJI
ar©tur d.o.o