26. Petelinjski tek - mladina |
Petelinje, 29.5.2010 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | Vaško društvo Petelinje, AK Pivka, ŠZ Pivka | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Drago Štumf | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 123 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2003 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Gaja | 2003 | Tekaška šola Živko | 00:59.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Likar Lara | 2003 | Velike Žablje | 01:02.9 | 00:03.0 | 35 |
3 | Morano Lea | 2003 | TD Bistrc | 01:03.7 | 00:03.8 | 31 |
4 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 01:05.8 | 00:05.9 | 28 |
5 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:07.1 | 00:07.2 | 26 |
6 | Dekleva Maja | 2004 | AK Pivka | 01:15.6 | 00:15.7 | 25 |
7 | Muha Manca | 2004 | Ilirska Bistrica | 01:21.1 | 00:21.2 | 24 |
8 | Pašič Ema | 2004 | AK Pivka | 01:21.9 | 00:22.0 | 23 |
9 | Blažek Lucija | 2004 | AK Postojna | 01:22.6 | 00:22.7 | 22 |
10 | Penko Taja | 2004 | AK Pivka | 01:23.4 | 00:23.5 | 21 |
11 | Dujmovič Veronika | 2005 | Vrtec Postojna | 01:32.3 | 00:32.4 | 20 |
12 | Kokošin Neja | 2006 | AD Posočje | 01:33.5 | 00:33.6 | 19 |
13 | Čopič Anja | 2005 | AK Pivka | 01:34.7 | 00:34.8 | 18 |
14 | Sotlar Anja | 2005 | AK Pivka | 01:37.9 | 00:38.0 | 17 |
15 | Šabec Tea | 2005 | AK Pivka | 01:39.8 | 00:39.9 | 16 |
16 | Vitežnik Petra | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:44.4 | 00:44.5 | 15 |
17 | Kovačič Lin | 2006 | AD Posočje | 01:46.7 | 00:46.8 | 14 |
Deklice B (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Istenič Zala | 2002 | AD Mass Ljubljana | 00:52.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Faletič Pia | 2002 | AD Posočje | 00:54.4 | 00:02.1 | 35 |
3 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 00:54.8 | 00:02.5 | 31 |
4 | Tominc Nika | 2002 | AK Pivka | 00:55.3 | 00:03.0 | 28 |
5 | Zadel Anja | 2002 | AK Pivka | 00:56.7 | 00:04.4 | 26 |
6 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 00:57.2 | 00:04.9 | 25 |
7 | Kaluža Kaja | 2002 | AK Pivka | 00:59.4 | 00:07.1 | 24 |
8 | Polanec Vesna | 2002 | Spodnji Duplek | 00:59.8 | 00:07.5 | 23 |
9 | Morelj Rolih Elen | 2002 | TD Bistrc | 01:00.2 | 00:07.9 | 22 |
10 | Velikonja Tajda | 2002 | Tekaška šola Živko | 01:02.7 | 00:10.4 | 21 |
11 | Kokošin Nika | 2002 | AD Posočje | 01:03.2 | 00:10.9 | 20 |
Deklice C (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Strgaršek Lara | 2001 | Tekaška šola Živko | 02:05.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Lešnik Aurora | 2001 | AD Posočje | 02:14.2 | 00:08.6 | 35 |
3 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 02:15.4 | 00:09.8 | 31 |
4 | Likar Karin | 2001 | Velike Žablje | 02:28.7 | 00:23.1 | 28 |
5 | Nusdorfer Špela | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 02:30.5 | 00:24.9 | 26 |
Deklice D (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 01:59.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 02:04.0 | 00:04.5 | 35 |
3 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 02:08.3 | 00:08.8 | 31 |
4 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 02:18.9 | 00:19.4 | 28 |
5 | Čopič Lea | 2000 | AK Pivka | 02:31.5 | 00:32.0 | 26 |
6 | Polanec Anja | 2000 | Spodnji Duplek | 02:33.2 | 00:33.7 | 25 |
Deklice E (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 04:11.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kenda Neja | 1999 | AD Posočje | 04:45.2 | 00:33.4 | 35 |
3 | Pirjevec Nika | 1999 | AK Pivka | 05:34.5 | 01:22.7 | 31 |
4 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 05:55.6 | 01:43.8 | 28 |
Deklice F (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Brlogar Petra | 1998 | AK Pivka | 05:08.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Vitežnik Urša | 1998 | ŠD Nanos Podnanos | 05:12.1 | 00:03.7 | 35 |
3 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedršica | 05:40.4 | 00:32.0 | 31 |
Deklice G (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Božič Meta | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:36.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Smajla Noemi | 1997 | TD Bistrc | 04:49.4 | 00:12.8 | 35 |
Deklice H (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vatovec Kristina | 1996 | AK Pivka | 07:22.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Otoničar Anja | 1996 | AK Pivka | 08:14.9 | 00:52.6 | 35 |
3 | Jerkič Maruša | 1996 | OŠ Dobravlje | 09:20.3 | 01:58.0 | 31 |
Deklice I (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Volarič Veronika | 1995 | TK Kobarid | 07:26.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berginc Samantha | 1995 | AK Kobarid | 08:05.7 | 00:39.6 | 35 |
3 | Bubnič Špela | 1995 | AK Pivka | 08:17.9 | 00:51.8 | 31 |
4 | Torkar Anja | 1995 | ŠD Nanos Podnanos | 08:29.5 | 01:03.4 | 28 |
5 | Frank Petra | 1995 | AK Pivka | 08:43.4 | 01:17.3 | 26 |
6 | Moroz Špela | 1995 | ŠD Hotedrščica | 09:36.9 | 02:10.8 | 25 |
7 | Logar Edita | 1995 | TD Bistrc | 10:17.1 | 02:51.0 | 24 |
Dečki A (letnik 2003 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 00:55.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kopatin Jan | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 00:57.3 | 00:01.5 | 35 |
3 | Kopatin Miha | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 00:58.7 | 00:02.9 | 31 |
4 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 00:59.9 | 00:04.1 | 28 |
5 | Rešeta David | 2003 | AK Proteus | 01:08.6 | 00:12.8 | 26 |
6 | Boštjančič Klemen | 2003 | TD Bistrc | 01:09.3 | 00:13.5 | 25 |
7 | Kosič Gašper | 2003 | TD Bistrc | 01:10.7 | 00:14.9 | 24 |
8 | Del Piero Jakob Marcel | 2003 | AK Pivka | 01:11.7 | 00:15.9 | 23 |
9 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 01:12.7 | 00:16.9 | 22 |
10 | Sotlar Tine | 2003 | AK Pivka | 01:14.1 | 00:18.3 | 21 |
11 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:16.1 | 00:20.3 | 20 |
12 | Leban Parada Santiag | 2005 | AD Posočje | 01:17.2 | 00:21.4 | 19 |
13 | Penko Vid | 2004 | AK Pivka | 01:19.4 | 00:23.6 | 18 |
14 | Penko Jakob | 2005 | AK Pivka | 01:29.1 | 00:33.3 | 17 |
15 | Kopatin Luka | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:30.7 | 00:34.9 | 16 |
16 | Penko Blaž | 2007 | AK Pivka | 01:40.3 | 00:44.5 | 15 |
17 | Berle Aljaž | 2007 | AK Pivka | 01:56.7 | 01:00.9 | 14 |
ODST | Ivačič Vanja | 2003 | AK Pivka | ODST | 00:00.0 | 0 |
Dečki B (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 00:53.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berčon Jan | 2002 | AK Rudar Trbovlje | 00:54.5 | 00:00.6 | 35 |
3 | Kovačič Lan | 2002 | AD Posočje | 00:56.2 | 00:02.3 | 31 |
4 | Podreka Žan | 2002 | AD Posočje | 00:57.4 | 00:03.5 | 28 |
5 | Brlogar Jure | 2002 | AK Pivka | 01:04.3 | 00:10.4 | 26 |
6 | Penko Tjaž | 2002 | AK Pivka | 01:10.9 | 00:17.0 | 25 |
7 | Vitežnik Miha | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:11.5 | 00:17.6 | 24 |
Dečki C (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gaberšček Luka | 2001 | TK Kobarid | 01:57.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 01:59.1 | 00:02.0 | 35 |
3 | Jurca Alen | 2001 | AK Pivka | 02:00.2 | 00:03.1 | 31 |
4 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 02:08.7 | 00:11.6 | 28 |
5 | Cvijanovič Alen | 2001 | AD Posočje | 02:09.6 | 00:12.5 | 26 |
6 | Blažek Tristan | 2001 | AK Proteus | 02:11.9 | 00:14.8 | 25 |
7 | Kranjc Urban | 2001 | AK Kobarid | 02:14.2 | 00:17.1 | 24 |
8 | Derenčin Sebastjan | 2001 | TD Bistrc | 02:15.4 | 00:18.3 | 23 |
9 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 02:16.2 | 00:19.1 | 22 |
10 | Kovačič Ian | 2001 | AD Posočje | 02:17.5 | 00:20.4 | 21 |
11 | Derenčin Kristjan | 2001 | TD Bistrc | 02:19.5 | 00:22.4 | 20 |
Dečki D (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | 2000 | AK Kobarid | 01:50.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 01:52.6 | 00:01.7 | 35 |
3 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 01:57.5 | 00:06.6 | 31 |
4 | Čopi Gašper | 2000 | AD Posočje | 02:03.1 | 00:12.2 | 28 |
5 | Pašič Denis | 2000 | AK Pivka | 02:05.1 | 00:14.2 | 26 |
6 | Arcet Denis | 2000 | TD Bovec | 02:07.2 | 00:16.3 | 25 |
7 | Švarda Leon | 2000 | AK Pivka | 02:14.8 | 00:23.9 | 24 |
8 | Požar Andraž | 2000 | AK Pivka | 02:21.6 | 00:30.7 | 23 |
9 | Stević Goran | 2000 | AK Pivka | 02:26.8 | 00:35.9 | 22 |
10 | Kapelj Nik | 2000 | AK Pivka | 02:27.4 | 00:36.5 | 21 |
Dečki E (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 04:18.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kranjc Matevž | 1999 | AK Kobarid | 04:32.5 | 00:14.1 | 35 |
3 | Mezgec Jure | 1999 | AK Pivka | 05:10.6 | 00:52.2 | 31 |
4 | Moroz Matevž | 1999 | ŠD Hotedršica | 05:13.9 | 00:55.5 | 28 |
5 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 05:18.6 | 01:00.2 | 26 |
Dečki F (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vilhar Klemen | 1998 | AK Postojna | 04:00.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 04:01.2 | 00:00.9 | 35 |
3 | Leskovec Gašper | 1998 | AK Postojna | 04:12.9 | 00:12.6 | 31 |
4 | Eržen Tine | 1998 | ŠD Hotedrščica | 04:27.3 | 00:27.0 | 28 |
5 | Kapelj Žiga | 1998 | AK Pivka | 04:30.9 | 00:30.6 | 26 |
6 | Dekleva Kristjan | 1998 | AK Pivka | 04:39.1 | 00:38.8 | 25 |
7 | Klun Nejc | 1998 | AK Pivka | 04:42.2 | 00:41.9 | 24 |
Dečki G (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 03:48.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Otoničar Blaž | 1997 | AD Mass Ljubljana | 03:54.8 | 00:06.0 | 35 |
3 | Arcet Mitja | 1997 | TD Bovec | 04:06.0 | 00:17.2 | 31 |
4 | Savič Simon | 1997 | AD Mass Ljubljana | 04:17.5 | 00:28.7 | 28 |
5 | Nusdorfer Jan | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:19.3 | 00:30.5 | 26 |
6 | Vitežnik Jure | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:29.5 | 00:40.7 | 25 |
Dečki H (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pašič Emil | 1996 | AK Pivka | 06:38.0 | 00:00.0 | 40 |